Кайдашева сім'я

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Кайдашева сім'я?

1. Зрозуміти, що сварок і суперечок не місце в сім'ї
2. Посміятися крізь сльози. І навпаки
3. Усвідомити, що Кайдаші - образ типової української сім'ї, повчитися на їх помилках

Добро і зло, людську гідність і свобода, сімейні відносини і любов, батьки і діти, віра в Бога і мораль ... Про все це - в цікавій постановці за класичним твором української літератури «Кайдашева сім'я».

Це постановка за мотивами відомої соціально-побутової повісті письменника Івана Нечуй-Левицького. В українському творі показано повсякденне життя селян. Постійна залежність героїв від матеріальних потреб призводить до «зменшення» людської душі. А роз'єднаність і відсутність розуміння отруює життя.

Виразні народні характери, самобутність, яскраві діалоги, достовірні звичаї і народні обряди ... Все це глядач сповна відчує в спектаклі «Кайдашева сім'я».

Комічні ситуації переплітаються з драматичними. І кожна з них не виглядає надуманою: все взято з самого життя. З одного боку, неможливо утриматися від сміху, спостерігаючи постійні сварки Кайдашів. Їх безглузді, іноді навіть безсоромні відносини радують до сліз. З іншого боку, в цих безглуздих ситуаціях не можна не побачити і трагічні акценти. У постановці вас чекає гірких сміх крізь сльози і глибока іронія.

Динамічне сценічне дійство, насичене яскравими замальовками народного побуту, піснями і танцями у виконанні талановитого ансамблю артистів, балету і оркестру Чернігівського театру викликає захоплення глядачів і бажання знову зустрітися з улюбленими героями цього вражаючого комедійного уявлення.

Режисер-постановник вистави - Віра Тимченко, Заслужений діяч мистецтв України.

У ролях: Олександр Куковеров, Анатолій Ковальський, Олена Бондаренко, Антоніна Баглій і багато інших.

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати