Кайдашева сім'я

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Кайдашева сім'я?

1. Зрозуміти, що сварок і суперечок не місце в сім'ї
2. Посміятися крізь сльози. І навпаки
3. Усвідомити, що Кайдаші - образ типової української сім'ї, повчитися на їх помилках

Добро і зло, людську гідність і свобода, сімейні відносини і любов, батьки і діти, віра в Бога і мораль ... Про все це - в цікавій постановці за класичним твором української літератури «Кайдашева сім'я».

Це постановка за мотивами відомої соціально-побутової повісті письменника Івана Нечуй-Левицького. В українському творі показано повсякденне життя селян. Постійна залежність героїв від матеріальних потреб призводить до «зменшення» людської душі. А роз'єднаність і відсутність розуміння отруює життя.

Виразні народні характери, самобутність, яскраві діалоги, достовірні звичаї і народні обряди ... Все це глядач сповна відчує в спектаклі «Кайдашева сім'я».

Комічні ситуації переплітаються з драматичними. І кожна з них не виглядає надуманою: все взято з самого життя. З одного боку, неможливо утриматися від сміху, спостерігаючи постійні сварки Кайдашів. Їх безглузді, іноді навіть безсоромні відносини радують до сліз. З іншого боку, в цих безглуздих ситуаціях не можна не побачити і трагічні акценти. У постановці вас чекає гірких сміх крізь сльози і глибока іронія.

Динамічне сценічне дійство, насичене яскравими замальовками народного побуту, піснями і танцями у виконанні талановитого ансамблю артистів, балету і оркестру Чернігівського театру викликає захоплення глядачів і бажання знову зустрітися з улюбленими героями цього вражаючого комедійного уявлення.

Режисер-постановник вистави - Віра Тимченко, Заслужений діяч мистецтв України.

У ролях: Олександр Куковеров, Анатолій Ковальський, Олена Бондаренко, Антоніна Баглій і багато інших.

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 ХХ. сімейні хроніки 21 вересня 19:00, Сб ХХ. сімейні хроніки Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейні хроніки Вже не хочу 21 вересня ХХ. сімейні хроніки Театр на Чайній Придбати Дружина на біс 21 вересня 19:00, Сб Дружина на біс Одеса, Російський театр від 60 грн. Дружина на біс Вже не хочу 21 вересня Дружина на біс Російський театр Придбати Весна для Гітлера 21 вересня 19:00, Сб Весна для Гітлера Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 грн. Весна для Гітлера Вже не хочу 21 вересня Весна для Гітлера МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати