За двома зайцями

21 листопада 2018, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Галерея

За двома зайцями у Чернігові - фото №1 За двома зайцями у Чернігові
За двома зайцями у Чернігові - фото №2 За двома зайцями у Чернігові афіша
За двома зайцями у Чернігові - фото №3 За двома зайцями у Чернігові квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу За двома зайцями?

1. Побачити найбільш яскраву парочку в історії літератури, театру й кіно
2. Сміятися до сліз
3. Нагадати собі, що обов'язково трапиться, якщо погнатися за двома зайцями

Відбулася заміна! Замість вистави «Кайдашева сім'я» 21 листопада 18.30 буде показано виставу «За двома зайцями».

«За двома зайцями» - одна з найпопулярніших українських класичних комедій, яка не втрачає своєї актуальності й сьогодні.

Історія про веселого авантюриста Свирида Голохвостого, який шукав вихід зі скрутного фінансового становища «в полюванні» на багату наречену, але не зміг втриматися від спокуси заволодіти серцем ще й іншої дівчини - Галі.

Кохання чи гроші? Бідна красуня чи пихата багачка? І що робити з боргами? Що б не вирішив герой, йому слід було пам'ятати прислів'я: «За двома зайцями поженешся - жодного не спіймаєш».

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати