Каїн XVIII, або стережіться комара!

1 червня 2019, Сб. 12:00
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Каїн XVIII»?

1. Подивитися постановку в жанрі «казки не для ніжних діточок».
2. Сучасна інтерпретація боротьби добра і зла.
3. Молоді талановиті актори втілюють на сцені яскраві образи.

Вибираєте казку, яка була б цікава вашим дітям і вам? У нас є найкращий варіант - спектакль «Каїн XVIII». Це прем'єрна робота Театру на Подолі: презентація казки відбулася 2 грудня 2018 року.

Отже, в одному царстві, досить молодій державі жив-був король, який хоче перешкодити щастя юної прекрасної принцеси і закоханого в неї бідного актора. Традиційний початок, чи не так? Але не поспішайте робити ніяких висновків. У цьому царстві новини розносяться дуже швидко зовсім не через шпигунів і проноз, а завдяки інтернету. Так Так. Вам не здалося! Ця казкова історія в еру нанотехнологій. Так що герої бояться не злих драконів і противних тролів, а витоку інформації.

У виставі задіяний курс студентів Юрія Висоцького з Київського національного університету ім. Карпенко-Карого.
Художній керівник постановки - Віталій Малахов.
Режисер-постановник - Володимир Кудлінскій.
В основі вистави - твір драматурга Євгена Шварца.

«Каїн XVIII» йде українською мовою.
Тривалість казки - 1 година 45 хвилин (з антрактом).
Влаштуйте захоплюючий сімейний вечір! Чекаємо Вас!

Схожі події

Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати LADIES’ NIGHT. Kyiv style 18 грудня 19:00, Ср LADIES’ NIGHT. Kyiv style Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 289 грн. LADIES’ NIGHT. Kyiv style Вже не хочу 18 грудня LADIES’ NIGHT. Kyiv style МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати