Як Левеня і Черепаха пісню співали

16 лютого 2019, Сб. 12:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Як Левеня і Черепаха пісню співали»?

1. Згадати прекрасний мультфільм.
2. Полюбити добре та сміливе Левеня.
3. Від душі посміятися і з радістю підспівувати.

«Як Левеня і Черепаха пісню співали» – вистава, яку із задоволенням дивляться і діти до 11 років, і їхні старшенькі брати-сестри, і батьки з бабусями і дідусями.

Ви пам'ятаєте знаменитий мультик про мудру Черепаху і веселе Левеня? Напевно, ви хоча б раз в житті співали: «Я на сонечку лежу, я на сонечко дивлюсь». Виявляється, історія наших улюблених мультгероїв має продовження. До речі, її склав талановитий письменник Сергій Козлов, який також є автором всесвітньо відомого «Їжачка в тумані»!

Театр «Сонечко» вирішив розповісти про неймовірно захопливі пригоди в Африці своїм улюбленим юним глядачам. Приходьте на виставу, щоб дізнатися, як Левеня зустрілось із мрійливим Зайцем, добрим Носорогом і зеленим Крокодилом. Ця історія про те, як пісня здатна допомогти кожному знайти друзів.

Постановка розрахована на дітей від 4 до 11 років. Але ми гарантуємо, що вистава принесе задоволення будь-якому глядачеві незалежно від віку.
Тривалість – 45 хвилин (без антракту).
Зверніть увагу, що у кожного глядача має бути окремий квиток.

Інші дати

Як Левеня і Черепаха пісню співали

26 травня 2019 12:00

Центр мистецтв Новий український театр, Київ

Перейти до опису
від 150 грн.

Схожі події

Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією -25% на другий 07 травня 12:00, Вт Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Київ, Будинок архітектора від 100 грн. Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Вже не хочу 07 травня Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Будинок архітектора Придбати Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт 25 травня 11:00, Сб Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 275 грн. Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Вже не хочу 25 травня Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Ліхтаріус. історії оживають 4 Події Ліхтаріус. історії оживають -30% на кожен квиток за столом 5.05 - 26.05.2019