Як Левеня і Черепаха пісню співали

7 грудня 2019, Сб. 12:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Як Левеня і Черепаха пісню співали в в Києві! Чекаємо вас 2019-12-07 о 12:00 на майданчику Центр мистецтв Новий український театр, Київ.
Ви можете купити квитки на Як Левеня і Черепаха пісню співали на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу «Як Левеня і Черепаха пісню співали»?

1. Згадати прекрасний мультфільм.
2. Полюбити доброго і сміливого Левеня.
3. Від душі посміятися і з радістю підспівувати.

«Як Левеня і Черепаха пісню співали» - спектакль, який із задоволенням дивляться і діти до 11 років, і їх старшенькі брати-сестри, і батьки з бабусями і дідусями.

Ви пам'ятаєте знаменитий мультик про мудру Черепаху і веселого Левеня? Напевно, ви хоча б раз в житті співали: «Я на сонечку лежу, я на сонечко дивлюся». Виявляється, історія наших улюблених мультгероїв має продовження. До речі, її склав талановитий письменник Сергій Козлов, який також є автором всесвітньо відомого «Їжачка в тумані»!

Театр «Божа корівка» вирішив розповісти про неймовірно захоплюючі пригоди в Африці своїм улюбленим юним глядачам. Приходьте на спектакль, щоб дізнатися, як Левеня зустрівся з мрійливим Зайцем, добрим Носорогом і зеленим Крокодилом. Ця історія про те, яким чином пісня здатна допомогти кожному знайти друзів.

Постановка розрахована на дітей від 4 до 11 років. Але ми гарантуємо, що спектакль принесе задоволення будь-якому глядачеві незалежно від віку.
Тривалість - 45 хвилин (без антракту).
Зверніть увагу, що у кожного глядач повинен бути окремий квиток.