Як Левеня і Черепаха пісню співали

7 вересня 2019, Сб. 12:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Як Левеня і Черепаха пісню співали»?

1. Згадати прекрасний мультфільм.
2. Полюбити доброго і сміливого Левеня.
3. Від душі посміятися і з радістю підспівувати.

«Як Левеня і Черепаха пісню співали» - спектакль, який із задоволенням дивляться і діти до 11 років, і їх старшенькі брати-сестри, і батьки з бабусями і дідусями.

Ви пам'ятаєте знаменитий мультик про мудру Черепаху і веселого Левеня? Напевно, ви хоча б раз в житті співали: «Я на сонечку лежу, я на сонечко дивлюся». Виявляється, історія наших улюблених мультгероїв має продовження. До речі, її склав талановитий письменник Сергій Козлов, який також є автором всесвітньо відомого «Їжачка в тумані»!

Театр «Божа корівка» вирішив розповісти про неймовірно захоплюючі пригоди в Африці своїм улюбленим юним глядачам. Приходьте на спектакль, щоб дізнатися, як Левеня зустрівся з мрійливим Зайцем, добрим Носорогом і зеленим Крокодилом. Ця історія про те, яким чином пісня здатна допомогти кожному знайти друзів.

Постановка розрахована на дітей від 4 до 11 років. Але ми гарантуємо, що спектакль принесе задоволення будь-якому глядачеві незалежно від віку.
Тривалість - 45 хвилин (без антракту).
Зверніть увагу, що у кожного глядач повинен бути окремий квиток.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 17 Подiй Чарівник смарагдового міста 27.12 - 28.06.2020 Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Абетка хороших манер Абетка хороших манер 4 Події Абетка хороших манер 17.02 - 29.06.2020 Мій домашній дикий лис Мій домашній дикий лис 3 Події Мій домашній дикий лис 23.02 - 21.06.2020