Якого біса

23 березня 2019, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Якого біса»?

1. Побачити на одній сцені неповторну актрису Аду Роговцеву і талановитого письменника Віктора Шендеровича.
2. Спробувати разом з героями п'єси знайти відповіді на складні життєві питання.
3. Насолодитися блискучою грою акторів і непередбачуваним сюжетом.

23 березня в Жовтневому Палаці – комедія «Якого біса» з незрівнянною Адою Роговцевою і знаменитим Віктором Шендеровичем. Не пропустіть!

Постановку продюсерської компанії Stage RС вперше представили в Лондоні в травні цього року. І, звичайно, з нетерпінням прем'єри чекають українські театрали. Адже на сцену вийдуть прекрасні актори: Ада Роговцева, Віктор Шендерович, Ірина Кара, Андрій Сидельников і Анастасія Зінов'єва. «Якого біса» - спектакль за мотивами п'єси Ірини Иоаннесян і Нателлою Болтянский.

Герої - троє дорослих, їхня мати і... Чорт. І ось саме в цій незвичній компанії будуть шукати відповідь на питання: а чи варто за можливість виправити помилки і втілити мрію платити ціною душі - своєї і близької людини? Адже хто не вимовляв бодай раз «я б душу продав...» Тривалість вистави - 2 год, з антрактом. Чекаємо Вас!

Схожі події

Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Мастер і Маргарита -50% на другий 26 березня 18:00, Вт Мастер і Маргарита Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 150 грн. Мастер і Маргарита Вже не хочу 26 березня Мастер і Маргарита Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever 07 квітня 19:00, Нд Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 140 грн. Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Вже не хочу 07 квітня Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати