Якого біса

23 березня 2019, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Якого біса»?

1. Побачити на одній сцені неповторну актрису Аду Роговцеву і талановитого письменника Віктора Шендеровича.
2. Спробувати разом з героями п'єси знайти відповіді на складні життєві питання.
3. Насолодитися блискучою грою акторів і непередбачуваним сюжетом.

23 березня в Жовтневому Палаці – комедія «Якого біса» з незрівнянною Адою Роговцевою і знаменитим Віктором Шендеровичем. Не пропустіть!

Постановку продюсерської компанії Stage RС вперше представили в Лондоні в травні цього року. І, звичайно, з нетерпінням прем'єри чекають українські театрали. Адже на сцену вийдуть прекрасні актори: Ада Роговцева, Віктор Шендерович, Ірина Кара, Андрій Сидельников і Анастасія Зінов'єва. «Якого біса» - спектакль за мотивами п'єси Ірини Иоаннесян і Нателлою Болтянский.

Герої - троє дорослих, їхня мати і... Чорт. І ось саме в цій незвичній компанії будуть шукати відповідь на питання: а чи варто за можливість виправити помилки і втілити мрію платити ціною душі - своєї і близької людини? Адже хто не вимовляв бодай раз «я б душу продав...» Тривалість вистави - 2 год, з антрактом. Чекаємо Вас!

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Хор ім. Г. Верьовки 31 липня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 31 липня Хор ім. Г. Верьовки Одеський театр Опери та Балету Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати