Якого біса

9 жовтня 2019, Ср. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Так я б душу продав, щоб ... Хоч раз в житті кожен з нас цю фразу вимовляв. Виправити помилки, здійснити мрію, в обмін на свою душу або душі найближчих. Висока ціна? Відповідь можна пошукати в компанії матері, трьох її дорослих дітей і самого Чорта.

Пропонуємо зробити це на прем'єрі комедії «Якого біса» за п'єсою Ірини Иоаннесян і Нателлою Болтянский. Іскрометні діалоги і несподівані повороти сюжету. Подивіться, які відгуки були отримані про п'єсу:

«Ця п'єса - легка, іскриста, схожа на келих хорошого шампанського. Від кожної сцени, кожного діалогу, отримуєш величезне задоволення і довгий післясмак. Перша спільна робота Ірини Иоаннесян і Нателли Болтянської, дотепна, іронічна, вона просто приречена на успіх ».

«П'єса заслуговує на увагу безумовно. Роль риса відверто хороша, я б Її із задоволенням зіграв сам. Що ж стосується теми, то, впевнений, будь-який глядач Її сприйме з інтересом, бо в кожному з нас живе Потреба виправити помилки минулого, а багато хто готовий продати душу заради того, щоб виконати найзаповітніші бажання. А спокус поруч предостатньо »- Ігор Угольников (актор, режисер, продюсер).