Каліка з острова Інішмаан

18 листопада 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Каліка з острова Інішмаан?

1. Головний герой п'єси Біллі Клейвен кидає виклик долі в кожному своєму кроці і щосили прагне прожити залишок життя як ЛЮДИНА
2. Краща вистава за версією альтернативного журі ХII фестивалю комедії "Золоті оплески Буковини", а також перемога в номінаціях "Краща чоловіча роль" і "Кращий акторський ансамбль"
3. З цієї вистави йдеш з легким серцем, як і її герой Біллі, відчуваючи перемогу над усіма життєвими невдачами

Автор - Мартін МакДонах.
Режисер-постановник - Володимир Петров.
У головній ролі - Ігор Ніколаєв.

Мартін МакДонах - ірландець за походженням, народився в Лондоні в родині робітників. Обидва брати МакДонаха, надані самі собі, стали письменниками. У 16 років Мартін покинув школу і засів перед телевізором з чіпсами і колою на кілька років, живучи на утримання по безробіттю. Своїми вчителями він назве, скоріше, Мартіна Скорсезе, Девіда Лінча або Квентіна Тарантіно, ніж Вільяма Шекспіра. За прикладом старшого брата Майкла, Мартін почав писати сценарії і радіоп'єси. Цілими днями він просиджував за письмовим столом, справно відправляючи свої опуси редакціям і збираючи відмови. Тільки два сценарії були прийняті - аж в Австралії. Але відомим Мартін МакДонах прокинувся тоді, коли затвердили його "Королеву краси з Лінена", яку він написав за вісім днів.

Слава і численні нагороди посипалися на МакДонаха несподівано. Його п'єси ставили і в рідному Лондоні, і на Бродвеї. Однак МакДонах вважає театр лише сходинкою на шляху до слави і зізнається в любові до кіно. А воно відповіло йому взаємністю: Мартін отримав Оскар за короткометражку "Револьвер", поставлену за його власним сценарієм.

"Каліка з острова Інішмаан" - комедія - перша п'єса з трилогії про Аранские острова, яка також включає в себе п'єси "Лейтенант з острова Інішмор" і "Привид з острова Інішер". На островах живуть аборигени, які до сих пір кажуть тільки гельською мовою.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 4 Події Німецький цирк Black and White 20.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати