Каліка з острова Інішмаан

18 листопада 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Каліка з острова Інішмаан?

1. Головний герой п'єси Біллі Клейвен кидає виклик долі в кожному своєму кроці і щосили прагне прожити залишок життя як ЛЮДИНА
2. Краща вистава за версією альтернативного журі ХII фестивалю комедії "Золоті оплески Буковини", а також перемога в номінаціях "Краща чоловіча роль" і "Кращий акторський ансамбль"
3. З цієї вистави йдеш з легким серцем, як і її герой Біллі, відчуваючи перемогу над усіма життєвими невдачами

Автор - Мартін МакДонах.
Режисер-постановник - Володимир Петров.
У головній ролі - Ігор Ніколаєв.

Мартін МакДонах - ірландець за походженням, народився в Лондоні в родині робітників. Обидва брати МакДонаха, надані самі собі, стали письменниками. У 16 років Мартін покинув школу і засів перед телевізором з чіпсами і колою на кілька років, живучи на утримання по безробіттю. Своїми вчителями він назве, скоріше, Мартіна Скорсезе, Девіда Лінча або Квентіна Тарантіно, ніж Вільяма Шекспіра. За прикладом старшого брата Майкла, Мартін почав писати сценарії і радіоп'єси. Цілими днями він просиджував за письмовим столом, справно відправляючи свої опуси редакціям і збираючи відмови. Тільки два сценарії були прийняті - аж в Австралії. Але відомим Мартін МакДонах прокинувся тоді, коли затвердили його "Королеву краси з Лінена", яку він написав за вісім днів.

Слава і численні нагороди посипалися на МакДонаха несподівано. Його п'єси ставили і в рідному Лондоні, і на Бродвеї. Однак МакДонах вважає театр лише сходинкою на шляху до слави і зізнається в любові до кіно. А воно відповіло йому взаємністю: Мартін отримав Оскар за короткометражку "Револьвер", поставлену за його власним сценарієм.

"Каліка з острова Інішмаан" - комедія - перша п'єса з трилогії про Аранские острова, яка також включає в себе п'єси "Лейтенант з острова Інішмор" і "Привид з острова Інішер". На островах живуть аборигени, які до сих пір кажуть тільки гельською мовою.

Схожі події

Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 6 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 19.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати