Каллас

4 квітня 2019, Чт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 90 грн.
від 90 грн.

Галерея

Каллас у Києві - фото №1 Каллас у Києві
Каллас у Києві - фото №2 Каллас у Києві афіша
Каллас у Києві - фото №3 Каллас у Києві квитки
Каллас у Києві - фото №4 Каллас у Києві на concert.ua
Каллас у Києві - фото №5 Каллас у Києві фото
Каллас у Києві - фото №6 Каллас у Києві піти
Каллас у Києві - фото №7 Каллас у Києві дивитись
Каллас у Києві - фото №8 Каллас у Києві фото
Каллас у Києві - фото №9 Каллас у Києві фото

Про подiю

Життя без любові ...

Обожнювана усім світом співачка Марія Каллас усе життя намагалася заслужити любов. Спочатку - байдужої до неї матері. Потім - впливового чоловіка, старшого за неї на 27 років, котрий любив артистку Каллас, але не жінку. А замкнув цей ланцюжок найбагатший чоловік у світі - Арістотель Онассіс, котрий зрадив Марію заради власних інтересів.

Каллас померла в 53 роки в порожній паризькій квартирі, так і не ставши по-справжньому щасливою…

Найдивовижніше, що її доля була постійним віддзеркаленням сценічних подій. Інтерес до Марії Каллас з роками все більше зростає, та все ж ми дуже мало знаємо про справжню Каллас. ЇЇ життя і смерть залишили більше запитань ніж відповідей.

(Не) біографічна драма «Каллас» – це історія пристрасті, що одразу захоплює глядача який іде звивистим лабіринтом долі Сесілії Софії Ліни Марії Калогеропулос, таким було справжнє ім’я Марії Каллас… Основою вистави стали факти та домисли пов’язані з найважливішими моментами біографії Марії Каллас, які знаходяться у відкритому доступі.

Марія Каллас – заслужена артистка України Любов Доброноженко.
Джовані Менегіні – народний артист України Сергій Бондаренко.
Ларі Келлі – Володимир Одринський.
Арістотель Онасіс – Ігор Матейко.
Хореограф – Анжела Гречанівська.
Художник-постановник – Ірина Давиденко.
Режисер-постановник – заслужений артист України Володимир Голосняк.

Інші дати

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати