Каллас

3 грудня 2019, Вт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Каллас в Київ! Чекаємо вас 2019-12-03 о 19:00 на майданчику МКЦ ім. І. Козловського, Київ.
Ви можете купити квитки на Каллас на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Життя без любові ...

Обожнювана усім світом співачка Марія Каллас все життя намагалася заслужити любов. Спочатку - байдужою до неї матері. Потім - впливової людини, старший за неї на 27 років, який любив артистку Каллас, але не жінку. А замкнув цей ланцюжок найбагатша людина в світі - Аристотель Онассіс, який зрадив Марію заради власних інтересів.

Каллас померла в 53 роки в порожній паризькій квартирі, так і не ставши по-справжньому щасливою ...

Найдивовижніше, що її доля була постійним відображенням сценічних подій. Інтерес до Марії Каллас з роками все більше зростає, і все ж ми дуже мало знаємо про справжню Каллас. Її життя і смерть залишили більше питань ніж відповідей.

(Не) біографічна драма «Каллас» - це історія пристрасті, відразу захоплює глядача який йде звивистих лабіринтом долі Сесілії Софії Ліни Марії Калогеропулос, таким було справжнє ім'я Марії Каллас ... Основою вистави стали факти і домисли пов'язані з найважливішими моментами біографії Марії Каллас, які знаходяться у відкритому доступі.

Марія Каллас - заслужена артистка України Любов Доброноженко.
Джованні Менегіні - народний артист України Сергій Бондаренко.
Ларрі Келлі - Володимир Одринський.
Аристотель Онассіс - Ігор Матейко.
Хореограф - Анжела Гречанівський.
Художник-постановник - Ірина Давиденко.
Режисер-постановник - заслужений артист України Володимир Голосняк.