Каллас

21 червня 2019, Пт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Життя без любові ...

Обожнювана усім світом співачка Марія Каллас все життя намагалася заслужити любов. Спочатку - байдужою до неї матері. Потім - впливової людини, старший за неї на 27 років, який любив артистку Каллас, але не жінку. А замкнув цей ланцюжок багата людина в світі - Аристотель Онассіс, який зрадив Марію заради власних інтересів.

Каллас померла в 53 роки в порожній паризькій квартирі, так і не ставши по-справжньому щасливою ...

Найдивовижніше, що її доля була постійним відображенням сценічних подій. Інтерес до Марії Каллас з роками все більше зростає, і все ж ми дуже мало знаємо про справжню Каллас. Її життя і смерть залишили більше питань ніж відповідей.

(Не) біографічна драма «Каллас» - це історія пристрасті, відразу захоплює глядача який йде звивистих лабіринтом долі Сесілії Софії Ліни Марії Калогеропулос, таким було справжнє ім'я Марії Каллас ... Основою вистави стали факти і домисли пов'язані з найважливішими моментами біографії Марії Каллас, які знаходяться у відкритому доступі.

Марія Каллас - заслужена артистка України Любов Доброноженко.
Джованні Менегіні - народний артист України Сергій Бондаренко.
Ларрі Келлі - Володимир Одринський.
Аристотель Онассіс - Ігор Матейко.
Хореограф - Анжела Гречанівський.
Художник-постановник - Ірина Давиденко.
Режисер-постановник - заслужений артист України Володимир Голосняк.

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати