Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож

15 липня 2019, Пн. 13:00
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Ексклюзивно в Київському Планетарії!

Барвиста історія про життя коралового рифу. Яскрава і інтригуюча повнокупольна пригода, присвячена темі захисту океанів.

Простори океанів нашої планети приховують неймовірні секрети. Одним з них є риф Калуокахіна, чия магія захищає його від людей. Жителі рифа завжди жили в мирі. Поки ... не зруйнувалося закляття і не ожив вулкан ...

Тепер все залежить від Джейка і його приятеля Коротуна, які повинні відновити магію рифа. Давня легенда розповідає про дотик до Місяця. Але як риба може доторкнутися до Місяця? Це всього лише одна з інтригуючих головоломок, які Джейк і Коротун повинні вирішити в своєму прагненні врятувати улюблений риф і його мешканців.

БОНУС - повнокупольний фільм "Космічна подорож".

У Зоряному залі Планетарію ви відправитесь в космічну подорож сузір'ями і планетами, адже в кожному куточку Всесвіту існує дуже багато цікавого і незвіданого.

Фільм для дітей віком 5+

Схожі події

Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож 21 липня 13:00, Нд Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київ, Київський планетарій від 110 грн. Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Вже не хочу 21 липня Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київський планетарій Придбати Фестиваль анімації LINOLEUM 05 вересня 14:00, Чт Фестиваль анімації LINOLEUM Київ, Кинотеатр «Жовтень» від 300 грн. Фестиваль анімації LINOLEUM Вже не хочу 05 вересня Фестиваль анімації LINOLEUM Кинотеатр «Жовтень» Придбати Буремна Планета. Дивовижні супутники 21 липня 16:00, Нд Буремна Планета. Дивовижні супутники Київ, Київський планетарій від 110 грн. Буремна Планета. Дивовижні супутники Вже не хочу 21 липня Буремна Планета. Дивовижні супутники Київський планетарій Придбати Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС 23 липня 15:00, Вт Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київ, Київський планетарій від 100 грн. Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Вже не хочу 23 липня Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київський планетарій Придбати