24-pay-mark Created with Sketch.

Kalush

18 листопада 2022, пт. 19:00
від 43.53 EUR
від 43.53 EUR

Про подiю

Kalush в Оберхаузені відбудеться завдяки ЗСУ! 18 листопада на локації Turbinenhalle Oberhausen в Оберхаузені (Німеччина) відбудеться концерт відомого українського гурту Kalush.

Чому варто піти на концерт гурту Kalush в Оберхаузені?

  1. 1. Блискучі переможці Євробачення 2022.
  2. 2. Ексклюзивна програма для сольного концерту гурту.
  3. 3. Унікальна нагода почути легендарний хіт «Стефанія» наживо.

Популярний український гурт Kalush із сольним концертом в Оберхаузені (Німеччина)

18 листопада на локації Turbinenhalle Oberhausen відбудеться перший сольний виступ Kalush у Німеччині після тріумфальної перемоги на Євробаченні 2022. Популярний український колектив уже відвідав чимало країн у своєму світовому турне. І на шляху до США круті музиканти зупиняться в Оберхаузені, щоб порадувати усіх своїх місцевих фанів та поповнити ряди армії шанувальників гурту.
Поспішайте замовити квитки за кращою ціною!

Особлива концертна програма в рамках світового туру: фантастичні Kalush на сцені Turbinenhalle Oberhause!

Kalush презентує спеціальну програму, що максимально розкриє публіці розмаїтий етнокод творчості калуського колективу. І звичайно, прозвучить неймовірна пісня «Стефанія», відома сьогодні у багатьох країнах світу. Саме з цим музичним шедевром Kalush Orchestra стали переможцями пісенного конкурсу Євробачення 2022.
До зустрічі!

Де купити квитки на концерт гурту Kalush в Оберхаузені (Німеччина)?

Замовляйте квитки на концерт гурту Kalush в Оберхаузені онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Рок балади при свічках у виконанні оркестру 10 грудня 19:00, сб Рок балади при свічках у виконанні оркестру Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Рок балади при свічках у виконанні оркестру Вже не хочу 10 грудня Рок балади при свічках у виконанні оркестру КВЦ PARKOVY Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ - 50% на другий 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати