Odessa Classic: Камерний оркестр NICO

6 червня 2020, Сб. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Odessa Classic: Камерний оркестр NICO в Одесі! Чекаємо вас 2020-06-06 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Odessa Classic: Камерний оркестр NICO на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).У приміщенні Одеської філармонії Камерний оркестр NICO ( "New Ideas Chamber Orchestra"), Гедімінас Гельготас (дир.).

В програмі
Johann-Sébastian Bach / Gediminas Gelgotas "Chaconne"
Gediminas Gelgotas
"Sanctifaction"
"To the Skies"
"Never Ignore the Cosmic Ocean"
Phillip Glass Violin Concerto No. 2, IInd mov.
Antonio Vivaldi / Max Richter "Winter" from "Vivaldi recomposed"
Peteris Vasks "Castillo Interior"
Arvo Pärt "Silouans Song"

Gediminas Gelgotas:
"Sacred unreligious soul";
"Transitory";
"Unknown 21, Free";
"What's Unrobotizable";
"Extracadenza".

Нова європейська сенсація в жанрі класик-кросовер. Струнний ансамбль з Литви NICO підкорює європейські сцени неймовірною енергетикою подібної рок-групі в поєднанні з досконалістю виконання на рівні кращих солістів класики. Харизматичному музиканту і композитору Гедімінас Гельготасу вдалося створити яскравий, унікальний ансамбль, де краса і елегантність артистів, які цілком відповідають критеріям топ-моделей індустрії високої моди, поєднується з креативністю і новим розкриттям можливостей жанру кросовера класики і сучасного ефектного сценічного шоу.

Всі концерти ансамблю в останні роки закінчуються стоячими оваціями і захопленнями переповнених аудиторій, ясно що колектив стоїть на порозі великого прориву в топ-еліту світової музичної індустрії.