Карлик-Ніс

18 травня 2019, Сб. 17:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Карлик Ніс

Наш театр знов звертається до світової класики літератури. На цей раз на сцені оживуть образи відомої казки німецького письменника Гауф "Карлик Ніс".

Не сумнівайтеся - вас чекає неймовірний мюзикл для сімейного перегляду з перетвореннями, чаклунством, магією, магією і фантастикою. А чи може бути інакше, коли стара Чаклунка перетворила зухвалого хлопчика Якова за його глузування і жарти на адресу її непривабливого вигляду, в тому числі довгого носа, на потворного карлика з ще довше і ще огидніше носом. Укладено в чуже тіло, Яків змушений тікати з рідного містечка, де його не впізнають сусіди і рідні, а його батьки - мати, зеленщица на ім'я Ханна, і батько, швець на ім'я Фрідріх - виганяють з дому.

Зараз вигнанець, Яків відправляється в подорож. Позбавлений свого звичайного вигляду, молодості та юнацької таланту, він виявляється тепер великим майстерним кухарем. Завдяки довгому носі Яків може відчути аромати вишуканих страв і напоїв, приготувати смачні страви, гідні навіть першого столу королівства. Так новоспечений Карлик Ніс виявляється на кухні самого герцога, де він знайомиться з гусака.

Птахи відразу здалася хлопчикові незвичайною. Виявляється, що і вона - жертва чар старої Чаклунки. У тілі білої гуски заховано маленьку дівчинку на ім'я Гретхен. Разом діти тікають з палацу герцога і звільняються від чар, повертаючи собі свій звичайний вигляд. Однак тепер діти повинні повернутися додому, де, на жаль, на їх повернення вже ніхто навіть не сподівається. .

Пригода обіцяє бути незабутнім.

Схожі події

ШОУ Три кота 02 червня 12:00, Нд ШОУ Три кота Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. ШОУ Три кота Вже не хочу 02 червня ШОУ Три кота МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ШОУ Три кота ШОУ Три кота 2 Події ШОУ Три кота 9.06 - 09.06.2019 ШОУ Три кота 30 травня 18:00, Чт ШОУ Три кота Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 90 грн. ШОУ Три кота Вже не хочу 30 травня ШОУ Три кота Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати Народження балерини 26 травня 12:00, Нд Народження балерини Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Народження балерини Вже не хочу 26 травня Народження балерини Одеський театр Опери та Балету Придбати