Карлик Ніс

22 червня 2019, Сб. 13:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Карлик Ніс

Наш театр знов звертається до світової класики літератури. На цей раз на сцені оживуть образи відомої казки німецького письменника Гауф "Карлик Ніс".

Не сумнівайтеся - вас чекає неймовірний мюзикл для сімейного перегляду з перетвореннями, чаклунством, магією, магією і фантастикою. А чи може бути інакше, коли стара Чаклунка перетворила зухвалого хлопчика Якова за його глузування і жарти на адресу її непривабливого вигляду, в тому числі довгого носа, на потворного карлика з ще довше і ще огидніше носом. Укладено в чуже тіло, Яків змушений тікати з рідного містечка, де його не впізнають сусіди і рідні, а його батьки - мати, зеленщица на ім'я Ханна, і батько, швець на ім'я Фрідріх - виганяють з дому.

Зараз вигнанець, Яків відправляється в подорож. Позбавлений свого звичайного вигляду, молодості та юнацької таланту, він виявляється тепер великим майстерним кухарем. Завдяки довгому носі Яків може відчути аромати вишуканих страв і напоїв, приготувати смачні страви, гідні навіть першого столу королівства. Так новоспечений Карлик Ніс виявляється на кухні самого герцога, де він знайомиться з гусака.

Птахи відразу здалася хлопчикові незвичайною. Виявляється, що і вона - жертва чар старої Чаклунки. У тілі білої гуски заховано маленьку дівчинку на ім'я Гретхен. Разом діти тікають з палацу герцога і звільняються від чар, повертаючи собі свій звичайний вигляд. Однак тепер діти повинні повернутися додому, де, на жаль, на їх повернення вже ніхто навіть не сподівається. .

Пригода обіцяє бути незабутнім.

Схожі події

Колобок 28 вересня 11:00, Сб Колобок Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. Колобок Вже не хочу 28 вересня Колобок Одеський обласний театр ляльок Придбати Пісочне шоу-казка Золотий ключик або Пригоди Буратіно 06 жовтня 12:00, Нд Пісочне шоу-казка Золотий ключик або Пригоди Буратіно Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Золотий ключик або Пригоди Буратіно Вже не хочу 06 жовтня Пісочне шоу-казка Золотий ключик або Пригоди Буратіно Будинок Кіно Придбати слоненя 29 вересня 11:00, Нд слоненя Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. слоненя Вже не хочу 29 вересня слоненя Одеський обласний театр ляльок Придбати Минуле & Майбутнє Минуле & Майбутнє 8 Подiй Минуле & Майбутнє 28.09 - 20.10.2019