Подію скасовано

Карлик-Ніс

28 березня 2020, Сб. 17:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Київський театр ляльок

Також Ви маєте змогу обміняти свій квиток на майбутні події театру, звернувшись до каси театру.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Карлик-Ніс

Наш театр знов звертається до світової класики літератури. На цей раз на сцені оживуть образи відомої казки німецького письменника Гауф "Карлик Ніс".

Не сумнівайтеся - вас чекає неймовірний мюзикл для сімейного перегляду з перетвореннями, чаклунством, магією, магією і фантастикою. А чи може бути інакше, коли стара Чаклунка перетворила зухвалого хлопчика Якова за його глузування і жарти на адресу її непривабливого вигляду, в тому числі довгого носа, на потворного карлика з ще довше і ще огидніше носом. Укладено в чуже тіло, Яків змушений тікати з рідного містечка, де його не впізнають сусіди і рідні, а його батьки - мати, зеленщица на ім'я Ханна, і батько, швець на ім'я Фрідріх - виганяють з дому.

Зараз вигнанець, Яків відправляється в подорож. Позбавлений свого звичайного вигляду, молодості та юнацької таланту, він виявляється тепер великим майстерним кухарем. Завдяки довгому носі Яків може відчути аромати вишуканих страв і напоїв, приготувати смачні страви, гідні навіть першого столу королівства. Так новоспечений Карлик Ніс виявляється на кухні самого герцога, де він знайомиться з гусака.

Птахи відразу здалася хлопчикові незвичайною. Виявляється, що і вона - жертва чар старої Чаклунки. У тілі білої гуски заховано маленьку дівчинку на ім'я Гретхен. Разом діти тікають з палацу герцога і звільняються від чар, повертаючи собі свій звичайний вигляд. Однак тепер діти повинні повернутися додому, де, на жаль, на їх повернення вже ніхто навіть не сподівається. .

Пригода обіцяє бути незабутнім.

Схожі події

Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Пригоди Буратіно СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 05 квітня 12:00, Нд Пригоди Буратіно Київ, Київський національний академічний театр оперети від 30 грн. Пригоди Буратіно Вже не хочу 05 квітня Пригоди Буратіно Київський національний академічний театр оперети Придбати Світ підводного чарівництва СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 05 квітня 12:00, Нд Світ підводного чарівництва Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 50 грн. Світ підводного чарівництва Вже не хочу 05 квітня Світ підводного чарівництва Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати