СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Кармен

4 квітня 2020, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Кармен в Одесі! Чекаємо вас 2020-01-23 о 18:30 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Кармен на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на оперу «Кармен»?

1. Подивитися одне з популярних театральних вистав в світі.
2. Насолодитися оперної класикою.
3. Яскраві костюми, напружений сюжет і блискуча гра артистів.

Твір Жоржа Бізе «Кармен» вважається одним з найзнаменитіших у світі. І у вас буде можливість насолодитися цією перлиною оперного мистецтва в Одеському оперному театрі.

Геніальний французький композитор Жорж Бізе почав роботу над своєю розмовної оперою в 1874 році. Лібрето написали Анрі Мельяка і Людовик Галеві, грунтуючись на однойменною новелою Проспера Меріме. Через рік відбулася прем'єра опери в Парижі, яка ... закінчилася грандіозним провалом.

Для тодішньої публіки на сцені все було розіграно дуже реалістично. Але саме розгромні рецензії створили навколо твору ажіотаж, принісши йому величезну популярність. З тих пір затребуваність опери анітрохи не згасла. «Кармен» відображає в собі музичні прагнення цілої епохи.

Опера в 4-х діях виповнюється французькою і супроводжується українськими синхронними титрами.
Тривалість - 3,5 години (з антрактами).

Не пропустіть цю яскраву і пристрасну постановку! Чекаємо Вас!

Схожі події

Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати Собаче серце 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Михайло Єфремов. Пан Хороший Нова дата 23 листопада 19:00, Пн Михайло Єфремов. Пан Хороший Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. Михайло Єфремов. Пан Хороший Вже не хочу 23 листопада Михайло Єфремов. Пан Хороший МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Прем'єра! двоє Нова дата 02 травня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 02 травня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати