20 квітня 2019, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на оперу «Кармен»?

1. Подивитися одну з найбільш популярних театральних вистав у світі.
2. Насолодитися оперною класикою.
3. Яскраві костюми, напружений сюжет і блискуча гра артистів.

Твір Жоржа Бізе «Кармен» вважається одним із найвідоміших у світі. І у вас буде можливість насолодитися цією перлиною оперного мистецтва в Одеському оперному театрі.

Геніальний французький композитор Жорж Бізе почав роботу над своєю розмовною оперою в 1874 році. Лібрето написали Анрі Мельяка і Людовик Галеві, спираючись на однойменну новелу Проспера Меріме. Через рік відбулася прем'єра опери в Парижі, яка... закінчилася грандіозним провалом.

Для тодішньої публіки на сцені все було розіграно дуже реалістично. Але саме розгромні рецензії створили навколо твору ажіотаж, що приніс йому величезну популярність. Відтоді затребуваність опери анітрохи не згасла. «Кармен» відображає в собі музичні прагнення цілої епохи.

Опера в 4-х діях виконується французькою і супроводжується українськими синхронними титрами.
Тривалість – 3,5 години (з антрактами).

Не пропустіть цю яскраву і пристрасну постановку! Чекаємо на вас!

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 ХХ. сімейні хроніки 21 вересня 19:00, Сб ХХ. сімейні хроніки Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейні хроніки Вже не хочу 21 вересня ХХ. сімейні хроніки Театр на Чайній Придбати Дружина на біс 21 вересня 19:00, Сб Дружина на біс Одеса, Російський театр від 60 грн. Дружина на біс Вже не хочу 21 вересня Дружина на біс Російський театр Придбати Весна для Гітлера 21 вересня 19:00, Сб Весна для Гітлера Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 грн. Весна для Гітлера Вже не хочу 21 вересня Весна для Гітлера МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати