7 березня 2020, Сб. 18:00
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Кармен-сюїта в Чернігові! Чекаємо вас 2020-03-07 о 18:00 на майданчику Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченко, Чернігів.

7 березня на сцені чернігівського драматичного театру головна подія весни! Катерина Кухар в балеті "Кармен"!

Справжній вечір іспанської пристрасті і у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу "Танці з Зірками" і кращої балерини України Катерини Кухар.

(Ekaterina Kuhar) Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені балетне мистецтво здобуло більше шанувальників. Катерина Кухар – символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно та красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.

Про виставу

"Кармен-Сюїта" – шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.
Зміст новели Проспера Меріме, який розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері "Кармен" стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето та хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.

Лібрето: за новелою Проспера Меріме «Кармен»: Альберто Алонсо
Хореографія: Альберто Алонсо
Музика: Жоржа Бізе та Родіона Щедріна
Балет на 1 дію

Ви можете купити квитки на Кармен-сюїта на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Інші дати

Кармен-сюїта

08 березня 2020 18:00

Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Хмельницький

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта

10 березня 2020 19:00

Львівський театр опери та балету, Львів

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта / Шехерезада

06 березня 2020 19:00

Рівненський академічний український музично-драматичний театр, Рівне

Перейти до опису
від 290 грн.

Кармен-сюїта

04 квітня 2020 18:00

ДК «Дружба народів», Черкаси

Перейти до опису
від 90 грн.