Кармен-сюїта

27 жовтня 2020, Вт. 18:00
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Подію перенесено з 12.04 на 10.06. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

10 червня на сцені Волинського музично-драматичного театру головна подія літа! Катерина Кухар в балеті "Кармен"!

Справжній вечір іспанської пристрасті і у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу "Танці з Зірками" і кращої балерини України Катерини Кухар.

(Ekaterina Kuhar) Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені балетне мистецтво здобуло більше шанувальників. Катерина Кухар – символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно та красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.

Про виставу

"Кармен-Сюїта" – шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.
Зміст новели Проспера Меріме, який розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері "Кармен" стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето та хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.

Лібрето: за новелою Проспера Меріме «Кармен»: Альберто Алонсо
Хореографія: Альберто Алонсо
Музика: Жоржа Бізе та Родіона Щедріна
Балет на 1 дію

Ви можете купити квитки на Кармен-сюїта на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Інші дати

Кармен-сюїта

03 жовтня 2020 18:00

ДК «Дружба народів», Черкаси

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта / Шехерезада

02 жовтня 2020 18:00

Кіровоградська обласна філармонія, Кропивницький

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта

05 жовтня 2020 19:00

Театр драми і комедії ім. Щепкіна, Суми

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта

31 жовтня 2020 18:00

Тернопільський драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, Тернопіль

Перейти до опису
від 150 грн.

Кармен-сюїта

29 жовтня 2020 19:00

Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Івано-Франкiвськ

Перейти до опису
від 170 грн.

Кармен-сюїта

28 жовтня 2020 19:00

Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Чернівці

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта

30 жовтня 2020 19:00

Закарпатська обласна філармонія, Ужгород

Перейти до опису
від 190 грн.