Статус уточнюється 

Кармен-сюїта / Шехерезада

5 квітня 2020, Нд. 18:00
від 90 грн.
від 90 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Кармен-сюїта / Шехерезада в Кропивницького! Чекаємо вас 2020-04-05 о 18:00 на майданчику Кіровоградська обласна філармонія, Кропивницький.

5 квітня на сцені Кіровоградської обласної філармонії головна подія весни! Катерина Кухар в балеті "Кармен" і "Шехерезада"!

Справжній вечір іспанської та східної пристрасті та у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу "Танці з Зірками" і кращої балерини України Катерини Кухар.

(Ekaterina Kuhar) Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені балетне мистецтво здобуло більше шанувальників. Катерина Кухар – символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно та красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.

Про виставу

"Кармен-Сюїта" – шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.
Зміст новели Проспера Меріме, який розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері "Кармен" стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето та хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.

Лібрето: за новелою Проспера Меріме «Кармен»: Альберто Алонсо
Хореографія: Альберто Алонсо
Музика: Жоржа Бізе та Родіона Щедріна
Балет на 1 дію

Про балет "Шехерезада"

У шахському гаремі Зобеіда намагається умилостивити чоловіка. Але Шахрияр похмурий: приїхав до нього брат Земан, правитель Персії, запевняє, що дружини шаха невірні. Шахриар оголошує, що відправляється на полювання. У його відсутність мешканки гарему прохають головного євнуха впустити в гарем їх коханців – рабів. Раптово повернувся Шахрияр і застав дружин, які розважаються з коханцями. Сама Зобеіда в обіймах Золотова раба. Яничари правителя Шахрияра за зраду шаблями страчують дружин і рабів. Зобеіда молить залишити їй життя, але, отримавши відмову, вбиває себе.

Лібрето та Хореографія: Михайло Фокін
Музика: Микола Римський-Корсаков
Балет на 1 дію

Ви можете купити квитки на Кармен-сюїта / Шехерезада на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Інші дати

Кармен-сюїта

04 квітня 2020 18:00

ДК «Дружба народів», Черкаси

Перейти до опису
від 90 грн.

Кармен-сюїта

06 квітня 2020 19:00

Театр драми і комедії ім. Щепкіна, Суми

Перейти до опису
від 550 грн.

Кармен-сюїта

06 червня 2020 18:00

Тернопільський драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, Тернопіль

Перейти до опису
від 150 грн.

Кармен-сюїта

10 червня 2020 18:00

Волинський музично-драматичний театр, Луцьк

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта

08 червня 2020 19:00

Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Івано-Франкiвськ

Перейти до опису
від 170 грн.

Кармен-сюїта

09 червня 2020 19:00

Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Чернівці

Перейти до опису
від 120 грн.

Кармен-сюїта

07 червня 2020 19:00

Закарпатська обласна філармонія, Ужгород

Перейти до опису
від 190 грн.