24-pay-mark Created with Sketch.

Кармен-сюїта / Шехерезада

24 листопада 2020, вт. 18:00-20:00
від 120 ₴
від 120 ₴

Про подiю

Увага! Подію перенесено з 05.04 на 02.10.2020 Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

2 жовтня на сцені Кіровоградської обласної філармонії головна подія осені! Катерина Кухар в балеті "Кармен" і "Шехерезада"!

Справжній вечір іспанської та східної пристрасті та у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу "Танці з Зірками" і кращої балерини України Катерини Кухар.

(Ekaterina Kuhar) Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені балетне мистецтво здобуло більше шанувальників. Катерина Кухар – символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно та красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.

Про виставу

"Кармен-Сюїта" – шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.
Зміст новели Проспера Меріме, який розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері "Кармен" стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето та хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.

Лібрето: за новелою Проспера Меріме «Кармен»: Альберто Алонсо
Хореографія: Альберто Алонсо
Музика: Жоржа Бізе та Родіона Щедріна
Балет на 1 дію

Про балет "Шехерезада"

У шахському гаремі Зобеіда намагається умилостивити чоловіка. Але Шахрияр похмурий: приїхав до нього брат Земан, правитель Персії, запевняє, що дружини шаха невірні. Шахриар оголошує, що відправляється на полювання. У його відсутність мешканки гарему прохають головного євнуха впустити в гарем їх коханців – рабів. Раптово повернувся Шахрияр і застав дружин, які розважаються з коханцями. Сама Зобеіда в обіймах Золотова раба. Яничари правителя Шахрияра за зраду шаблями страчують дружин і рабів. Зобеіда молить залишити їй життя, але, отримавши відмову, вбиває себе.

Лібрето та Хореографія: Михайло Фокін
Музика: Микола Римський-Корсаков
Балет на 1 дію

Ви можете купити квитки на Кармен-сюїта / Шехерезада на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Схожі події

INSHA DANCE COMPANY. Д.І.М. ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА 06.05, 30.05 INSHA DANCE COMPANY. Д.І.М. ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 300 ₴ INSHA DANCE COMPANY. Д.І.М. ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА 06.05, 30.05 INSHA DANCE COMPANY. Д.І.М. ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 27.04, 22.09 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 ₴ KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 27.04, 22.09 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Жизель 02.05 Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 ₴ Жизель 02.05 Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Вій. Раду Поклитару 13 липня 18:00, сб Вій. Раду Поклитару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Вій. Раду Поклитару Вже не хочу 13 липня Вій. Раду Поклитару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати