Кармен-сюїта. Шехерезада

30 жовтня 2019, Ср. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

«Кармен-Сюїта» і «Шехерезада» в Одесі!

30 жовтня 2019 року в Одеському театрі музичної комедії відбудеться балет «Кармен-Сюїта» і балет «Шехерезада» за участю провідних танцівників: Катерини Кухар, Олександра Стоянова та Артура Гаспара, екс-соліста групи «Kazaky». У складі групи Артур Гаспар працював з такими світовими зірками як Мадонна, Nicola Formichetti і інші. За його плечима успішна участь у проекті «The Great Gatsby», а в цей вечір він станцює партію Ескаміліо в балеті «Кармен-Сюїта» на музику Жоржа Бізе.

Роль Кармен виконає солістка Національної опери Катерина Кухар, а головну чоловічу роль Хосе цього вечора буде танцювати Олександр Стоянов. Всі разом вони створять трагічну і пристрасну історію кохання циганки, яка змінила закоханому в неї солдату з молодим Тореро.

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Золотий ключик 23 листопада 12:00, Сб Золотий ключик Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Золотий ключик Вже не хочу 23 листопада Золотий ключик Театр юного глядача Придбати Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати Чоловік перед дзеркалом 26 листопада 19:00, Вт Чоловік перед дзеркалом Одеса, Російський театр від 100 грн. Чоловік перед дзеркалом Вже не хочу 26 листопада Чоловік перед дзеркалом Російський театр Придбати