Кармен ТV

25 березня 2020, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Кармен ТV в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-25 о 19:00 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.

Ви можете купити квитки на Кармен ТV на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на Київ Модерн Балет. Кармен.TV?

1. Балет обов'язковий до перегляду всіма поціновувачами сучасного сценічного мистецтва.
2. «Геній модерну» Раду Поклітару підкорить інноваційним баченням мистецтва танцю.
3. «Кармен.TV» - це дивовижна гармонія єднання прогресивних ідей і класичного першоджерела.

25 березня в Оперному театрі - приголомшливий балет геніального Раду Поклітару «Кармен.TV».

На сцені - найвідоміший творчий колектив не тільки столиці, а й усієї України, Київ Модерн-Балет. Творці декорацій і костюмів - одні з кращих театральних художників нашого часу, Андрій Злобін і Ганна Іпатьєва.

«Кармен.TV» розширить світогляд глядача, запропонувавши нову і дуже несподівану постановку. Її головною особливістю стане тонкий зв'язок між сучасністю та історичною епохою Іспанії XIX століття. Музика знаменитої опери «Кармен», прогресивна сценографія і неординарні хореографічні рішення нікого не залишать байдужим.

Раду Поклітару відомий своєю безмежною творчою фантазією і здатністю працювати в будь-яких стилях. Балетмейстера визнають одним з найталановитіших в Європі.

Балет «Кармен.TV» в 2007 році був удостоєний двох нагород «Київська пектораль»: як «Краща постановка року» і «Краща робота балетмейстера». Балет з успіхом ставили на сценах Румунії, Молдови, Росії, Білорусі, Голландії. І тепер ви самі побачите воістину чарівне дійство.

Чекаємо Вас!