16 листопада 2018, Пт. 19:00
!FESTRepublic.club Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Карна?

1. Великий сольний концерт спеціально для Львова
2. Концерт Карни - широкий діапазон мотивів та вибухових емоцій
3. Містичний гуцул-метал

16 листопада у Львові буде дуже спекотно, адже в рамках свого клубного туру містами України Карна має намір зупинитись у місті Лева. Уже зовсім скоро учасники рок-гурту наповнять львівський клуб !Fest Republic підривною енергією та потужним саундом.

Гурт із 20-річною історією за цей значний відтинок часу пережив три транформації і навіть цілковитий розпад. Однак після трирічної перерви прагнення творити й дарувати своїм шанувальникам драйвові музичні композиції Карна знову об’єднала музикантів. Хлопці з Карни не бояться експериментувати, вони сміливо міксують шалені ритми сучасних мегаполісів з українським фолком. Прихід до гурту нового соліста Олексія Шманьова був ознаменований створенням модернового музичного стилю - «гуцул-метал».

Учасники рок-гурту - активні драйвові музиканти - зазначають, що музика та діяльність у Karna для них - це не робота, а радше одна зі сторін багатогранного життя, їхній світогляд і філософія. Від виступів Карни в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий перфоманс. Концертів Карни публіка завжди очікує з великим нетерпінням. Люди різного віку натовпом поспішають на виступи улюбленого рок-гурту. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із Карною не пройде повз вас!