Карнавал гріхів

3 лютого 2019, Нд. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Карнавал гріхів»?

1. На одній сцені опиняться персонажі з різних п'єс великого Шекспіра.
2. Глядачі будуть разом із героями вистави шукати відповіді на запитання, що одвічно хвилюють людство.
3. Постановка подарує незабутні враження і надихне на нові звершення.

У Новому українському театрі ставлять «Карнавал гріхів». Не пропустіть незвичайну постановку!

А незвичайна вистава тим, що її героями стануть і Ромео з Джульєттою, і Гамлет з Офелією, і Леді Макбет з чоловіком, і навіть король Лір із доньками. На перший погляд, дивно, але буде цікаво!

Усі ми знаємо і часто ставимо собі шекспірівське запитання «бути чи не бути?». Не тільки Гамлет замислювався над тим, «як, чому і навіщо – бути?». Чи не бути? Що з цього приводу думають герої п'єс легендарного драматурга?

Приходьте, щоб із захопленням спостерігати за зануренням акторів у класичні сюжети в пошуках нових істин.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати