Музичне сяйво "Карпатський транс"

17 серпня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Творчий проект «ARTSpace» Київського Планетарію представляє повнокупольне шоу Музичне Сяйво "Карпатський транс».

Немає нічого кращого в світі, ніж зірки в ясному небі. Спостерігати круговорот Всесвіту на тлі непорушних величних гір. Слухати при цьому тиху, але таку приємну музику, яка дарує особливий стан гармонії з Космосом. Але якщо для Вас це є звичайним, то, що Ви скажете щодо того, що б піти глибше.

Ми пропонуємо зануритися в незвідане за допомогою нечуваного раніше об'єднання музичних інструментів в програмі "Карпатський транс". Магія Карпат виразиться в голосах цимбал, дримб і сопілок, які з'єднаються з екзотичними інструментами Далекого Сходу та Індії.

На цьому концерті прозвучить тільки жива музика, що дарує душевний спокій, легкість і гармонійну наповненість. Поєднання Любові з Майстерністю виконання і є те високе мистецтво, до якого прагне кожна Душа: до відчуття безмежної свободи і легкості польоту в міжзоряному просторі... Благо зірки у нас будуть поблизу... під куполом Планетарію. Хоч руку простягни...

На рівні душевного сприйняття ви зможете спостерігати як звуки, що виникають ззовні, в космосі, проявляться внутрішньо - це і є "Музичне Сяйво".

Те, що дарує тілу, серцю і душі цілющу силу природи, наповнену Космічної симфонією Любові, Гармонії і Краси. Подорожуючи Чумацьким Шляхом. Разом!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 250 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати