Музичне сяйво "Карпатський транс"

17 серпня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Творчий проект «ARTSpace» Київського Планетарію представляє повнокупольне шоу Музичне Сяйво "Карпатський транс».

Немає нічого кращого в світі, ніж зірки в ясному небі. Спостерігати круговорот Всесвіту на тлі непорушних величних гір. Слухати при цьому тиху, але таку приємну музику, яка дарує особливий стан гармонії з Космосом. Але якщо для Вас це є звичайним, то, що Ви скажете щодо того, що б піти глибше.

Ми пропонуємо зануритися в незвідане за допомогою нечуваного раніше об'єднання музичних інструментів в програмі "Карпатський транс". Магія Карпат виразиться в голосах цимбал, дримб і сопілок, які з'єднаються з екзотичними інструментами Далекого Сходу та Індії.

На цьому концерті прозвучить тільки жива музика, що дарує душевний спокій, легкість і гармонійну наповненість. Поєднання Любові з Майстерністю виконання і є те високе мистецтво, до якого прагне кожна Душа: до відчуття безмежної свободи і легкості польоту в міжзоряному просторі... Благо зірки у нас будуть поблизу... під куполом Планетарію. Хоч руку простягни...

На рівні душевного сприйняття ви зможете спостерігати як звуки, що виникають ззовні, в космосі, проявляться внутрішньо - це і є "Музичне Сяйво".

Те, що дарує тілу, серцю і душі цілющу силу природи, наповнену Космічної симфонією Любові, Гармонії і Краси. Подорожуючи Чумацьким Шляхом. Разом!

Схожі події

Гра Престолів: Всі сезони 19 серпня 19:00, Пн Гра Престолів: Всі сезони Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Гра Престолів: Всі сезони Вже не хочу 19 серпня Гра Престолів: Всі сезони Одеський театр Опери та Балету Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 31 серпня 19:00, Сб Один в Каное. Великий літній концерт Київ, D12 від 350 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 31 серпня Один в Каное. Великий літній концерт D12 Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 19 серпня 19:00, Пн Один в Каное. Великий літній концерт Одеса, Зелений театр від 250 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 19 серпня Один в Каное. Великий літній концерт Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 MONATIK Love It Ритм Тур 2019 6 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 24.08 - 20.09.2019