24-pay-mark Created with Sketch.

Презентація роману «Катананхе» Софії Андрухович

від 500 ₴

Про подiю

Презентація роману «Катананхе» Софії Андрухович у Києві відбудеться 10 червня 2024 року о 19:00 у Київському драматичному театрі на Подолі.

Чому варто піти на Презентацію роману «Катананхе» Софії Андрухович у Києві?

  1. Літературний вечір за участю видатної української письменниці.
  2. Яскрава презентація роману «Катананхе» та цікава історія створення роботи.
  3. Ковток свіжого повітря для всіх поціновувачів мистецтва слова.

Презентація роману «Катананхе» Софії Андрухович у Києві

Запрошуємо вас до Театру на Подолі на презентацію нового роману Софії Андрухович «Катананхе». Твір однієї з найвизначніших сучасних письменниць країни вже обіцяє потрапити до переліку найочікуваніших літературних робіт 2024-го року. Не пропустіть незабутню зустріч! Модераторка вечора – Мирослава Барчук.

Незабутні враження від занурення у багатий світ літературних образів

10 червня Софія Андрухович розкаже найцікавіше із творчого закулісся: про виникнення задуму роману та його розвиток, про таємниці авторського підходу до написання, про особливості роботи на фоні сирен. Вечір завершиться автограф-сесією. Увесь прибуток від продажу квитків буде спрямовано на потреби Збройних сил України. Тривалість зустрічі – 2 години, без антрактів. Вікове обмеження – 16+. Чекаємо на вас!

Анотація роману

У центрі подій твору – звичайна київська родина: Леся та Олекса, їхня донька-підлітка Тая і собака Діна. Вони живуть у столичній багатоквартирній панельці, яких багато, споглядають заквітчані клумби та гарне вечірнє місто… Здавалось би, ведуть звичайне розмірене життя, аж поки не з’являється серйозна загроза, здатна зруйнувати усі звички, почуття та навіть уявлення Лесі, Олекси і Таї про самих себе. Надмірна пристрасть ніби у вихорі закручує все навколо, додаючи твору напруження з кожним новим абзацом. І от вже на читача несеться потужна літературна лавина – майстерна, вишукана, якою хочеться лише безкінечно насолоджуватися…

Де купити квитки на Презентацію роману «Катананхе» Софії Андрухович у Києві?

Замовити квитки ви можете просто зараз онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Іздрик. Великий поетичний вечір 28 червня 19:00, пт Іздрик. Великий поетичний вечір Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 390 ₴ Іздрик. Великий поетичний вечір Вже не хочу 28 червня Іздрик. Великий поетичний вечір МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Малювання з Montclair у Львові 21.06, 22.06, 23.06 ... 30.06 Малювання з Montclair у Львові Львів, Студія Montclair Lviv від 800 ₴ Малювання з Montclair у Львові 21.06, 22.06, 23.06 ... 30.06 Малювання з Montclair у Львові Студія Montclair Lviv Придбати Малювання картин-абстракцій 21.06, 22.06, 23.06 ... 28.06 Малювання картин-абстракцій Львів, Студія CRUSH Montclair від 1200 ₴ Малювання картин-абстракцій 21.06, 22.06, 23.06 ... 28.06 Малювання картин-абстракцій Студія CRUSH Montclair Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, вт Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 27.27 ₴ Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати