Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта

7 жовтня 2018, Нд. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві - фото №1 picture
Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві - фото №2 picture
Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві - фото №3 picture
Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві - фото №4 picture
Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві - фото №5 picture
Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві - фото №6 picture
Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві - фото №7 Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на балети "Шахерезада" і "Пахіта" з Катериною Ханюковою та Франсуа Алю?

1. Подивитися на виступ солістку британського балету наживо.
2. Поринути у світ хореографічного чарівництва.
3. Побачити легендарні балети.

У Національній опері 7 жовтня відбудеться справжня подія для шанувальників балету. Солістка всесвітньо відомої британської трупи English National Ballet Катерина Ханюкова виступить на столичній сцені! Ця балетна осінь буде яскравою!

Катерина Ханюкова після довгої перерви знову в Києві. Талановита балерина надасть 7 жовтня єдиний в столиці концерт разом з артистами Національної опери України. Ви зможете побачити вживу легендарні балети "Шахерезада" і "Пахіта".

Партнером Катерини Ханюкової на сцені буде відомий прем'єр жодній європейській трупи. Але його ім'я поки тримається в секреті. Так що готуйтеся до сюрпризу! Тільки уявіть: за один вечір ви зможете побачити два світи класичного танцю! Гран-па Петіпа з "Пахіти" - це масштаб царських часів і віртуозна балетна техніка.

А "Шахерезада" Фокіна - яскраві емоції і смілива пластика минулого століття. Ці спектаклі вперше пройдуть в українській столиці за участю світових зірок танцю. Катерина Ханюкова народилася в Києві, але з 2014 живе не в Україні. Артистка балету - рідкісна гостя в рідному місті. Вона запам'яталася глядачам в балетах "Дон Кіхот" і "Попелюшка".

Балерина - солістка English National Ballet, номінантка на премію National Dance Awards і улюблениця британських критиків. Її танець красномовний і елегантний. При чому це стосується і класичних, і сучасних постановок.

Разом з Катериною Ханюковою в Києві виступить провідний соліст Паризької опери Франсуа Алю. Вихованець французської школи, Франсуа досяг високого рангу в кар'єрі вже в 20 років. А сьогодні преса виділяє техніку, мужнє виконання і яскраву індивідуальність артиста. І порівнює його танець з торнадо, якого Паризька опера не бачила вже давно.

У Києві Франсуа Алю виконає партії Люсьєна в "Пахіті" і Золотого раба в "Шахерезаді".

Це просто не можна пропустити!

Схожі події

Дон Кіхот Дон Кіхот 1 Подія Дон Кіхот 29.03 - 29.03.2019 Чиполліно 31 березня 12:00, Нд Чиполліно Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Чиполліно Вже не хочу 31 березня Чиполліно Одеський театр Опери та Балету Придбати NDT. Nederlands Dans Theater 15 квітня 20:00, Пн NDT. Nederlands Dans Theater Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 450 грн. NDT. Nederlands Dans Theater Вже не хочу 15 квітня NDT. Nederlands Dans Theater Одеський театр Опери та Балету Придбати Світові зірки Аргентинського танго 25 березня 19:00, Пн Світові зірки Аргентинського танго Київ, Київський національний академічний театр оперети від 250 грн. Світові зірки Аргентинського танго Вже не хочу 25 березня Світові зірки Аргентинського танго Київський національний академічний театр оперети Придбати