13 жовтня 2019, Нд. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Про подiю

Концертний тур Kavabanga Depo Kolibri. У 2019 році популярна харківська група Kavabanga Depo Kolibri проведе серію концертів в рамках свого українського тура.

Чому варто піти на концерт Kavabanga Depo Kolibri?

1. Гурт KDK є одним із найбільш затребуваних у своєму жанрі.
2. Почути наживо улюблені треки – неймовірні емоції для фанів.
3. Занурення в особливу атмосферу виступів гурту – нові враження й заряд енергії.

Концертний тур Kavabanga Depo Kolibri: вихопи квитки на круту подію в твоєму місті.

У 2019 році самобутні та неймовірно популярні Кавабанга Депо Колібрі відвідають з крутими концертами Київ, Харків, Львів та інші міста країни. На їх виступи чекають тисячі шанувальників. Суперхіти KDK є і в твоєму плейлисті? – То ти маєш бути на цих концертах!

Різні за настроєм і темпераментом ці хлопці вміють створювати неймовірну атмосферу на своїх виступах. Не пропусти!

Kavabanga Depo Kolibri везе потужну програму з кращих хітів.

Для свого концертного туру хлопці підготували круту програму. Тож обов’язково пролунають усі ті рядки, що примушують серце битися швидше і кров – закипати в жилах…

Успіх гурту Kavabanga Depo Kolibri свого часу став справжнім феноменом: без допомоги відомих звукозаписуючих лейблів та авторитетних продюсерів хлопці отримали шалену підтримку в рідній країні та далеко за її межами.

Сьогодні аудиторія слухачів групи поповнюється величезною кількістю нових учасників. KDK очолюють рейтинги iTunes і дають понад сто концертів на рік. Кліпи на треки «Амфетамин», «Царапины», «Петарды» та інші збирають мільйонні перегляди у YouTube. А квитки на концерти розлітаються з космічною швидкістю. Встигни замовити собі й друзям!

Купити квитки на концерт Кавабанга Депо Колібрі можна на сайті concert.ua

До зустрічі!

Інші дати

Kavabanga Depo Kolibri

17 жовтня 2019 19:00

Malevich Concert Arena, Львів

Перейти до опису
від 350 грн.

Схожі події

Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати Vivienne Mort 14 травня 19:00, Чт Vivienne Mort Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 420 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 травня Vivienne Mort МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати