Kavabanga Depo Kolibri

11 жовтня 2019, Пт. 22:00
Клуб Місто Харків, вул. Клочковська 190-а
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Концертний тур Kavabanga Depo Kolibri. У 2019 році популярна харківська група Kavabanga Depo Kolibri проведе серію концертів в рамках свого українського тура.

Чому варто піти на концерт Kavabanga Depo Kolibri?

1. Гурт KDK є одним із найбільш затребуваних у своєму жанрі.
2. Почути наживо улюблені треки – неймовірні емоції для фанів.
3. Занурення в особливу атмосферу виступів гурту – нові враження й заряд енергії.

Концертний тур Kavabanga Depo Kolibri: вихопи квитки на круту подію в твоєму місті.

У 2019 році самобутні та неймовірно популярні Кавабанга Депо Колібрі відвідають з крутими концертами Київ, Харків, Львів та інші міста країни. На їх виступи чекають тисячі шанувальників. Суперхіти KDK є і в твоєму плейлисті? – То ти маєш бути на цих концертах!

Різні за настроєм і темпераментом ці хлопці вміють створювати неймовірну атмосферу на своїх виступах. Не пропусти!

Kavabanga Depo Kolibri везе потужну програму з кращих хітів.

Для свого концертного туру хлопці підготували круту програму. Тож обов’язково пролунають усі ті рядки, що примушують серце битися швидше і кров – закипати в жилах…

Успіх гурту Kavabanga Depo Kolibri свого часу став справжнім феноменом: без допомоги відомих звукозаписуючих лейблів та авторитетних продюсерів хлопці отримали шалену підтримку в рідній країні та далеко за її межами.

Сьогодні аудиторія слухачів групи поповнюється величезною кількістю нових учасників. KDK очолюють рейтинги iTunes і дають понад сто концертів на рік. Кліпи на треки «Амфетамин», «Царапины», «Петарды» та інші збирають мільйонні перегляди у YouTube. А квитки на концерти розлітаються з космічною швидкістю. Встигни замовити собі й друзям!

Купити квитки на концерт Кавабанга Депо Колібрі можна на сайті concert.ua

До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати ШОПЕН «Ноктюрн в саду» 27 серпня 20:00, Чт ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 250 грн. ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Вже не хочу 27 серпня ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Ботанічний сад ім. Гришка Придбати