11 жовтня 2019, Пт. 22:00
Клуб Місто Харків, вул. Клочковська 190-а
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Концертний тур Kavabanga Depo Kolibri. У 2019 році популярна харківська група Kavabanga Depo Kolibri проведе серію концертів в рамках свого українського тура.

Чому варто піти на концерт Kavabanga Depo Kolibri?

1. Гурт KDK є одним із найбільш затребуваних у своєму жанрі.
2. Почути наживо улюблені треки – неймовірні емоції для фанів.
3. Занурення в особливу атмосферу виступів гурту – нові враження й заряд енергії.

Концертний тур Kavabanga Depo Kolibri: вихопи квитки на круту подію в твоєму місті.

У 2019 році самобутні та неймовірно популярні Кавабанга Депо Колібрі відвідають з крутими концертами Київ, Харків, Львів та інші міста країни. На їх виступи чекають тисячі шанувальників. Суперхіти KDK є і в твоєму плейлисті? – То ти маєш бути на цих концертах!

Різні за настроєм і темпераментом ці хлопці вміють створювати неймовірну атмосферу на своїх виступах. Не пропусти!

Kavabanga Depo Kolibri везе потужну програму з кращих хітів.

Для свого концертного туру хлопці підготували круту програму. Тож обов’язково пролунають усі ті рядки, що примушують серце битися швидше і кров – закипати в жилах…

Успіх гурту Kavabanga Depo Kolibri свого часу став справжнім феноменом: без допомоги відомих звукозаписуючих лейблів та авторитетних продюсерів хлопці отримали шалену підтримку в рідній країні та далеко за її межами.

Сьогодні аудиторія слухачів групи поповнюється величезною кількістю нових учасників. KDK очолюють рейтинги iTunes і дають понад сто концертів на рік. Кліпи на треки «Амфетамин», «Царапины», «Петарды» та інші збирають мільйонні перегляди у YouTube. А квитки на концерти розлітаються з космічною швидкістю. Встигни замовити собі й друзям!

Купити квитки на концерт Кавабанга Депо Колібрі можна на сайті concert.ua

До зустрічі!

Інші дати

Kavabanga Depo Kolibri

17 жовтня 2019 19:00

Malevich Concert Arena, Львів

Перейти до опису
від 350 грн.

Схожі події

Любов Успенська 11 листопада 16:00, Пн Любов Успенська Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 299 грн. Любов Успенська Вже не хочу 11 листопада Любов Успенська Одеський театр Опери та Балету Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати