Кавказький театр танцю LEGACY

5 червня 2019, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

Кавказький театр танцю LEGACY у Києві - фото №1 Кавказький театр танцю LEGACY у Києві
Кавказький театр танцю LEGACY у Києві - фото №2 Кавказький театр танцю LEGACY у Києві афіша
Кавказький театр танцю LEGACY у Києві - фото №3 Кавказький театр танцю LEGACY у Києві квитки
Кавказький театр танцю LEGACY у Києві - фото №4 Кавказький театр танцю LEGACY у Києві на concert.ua
Кавказький театр танцю LEGACY у Києві - фото №5 Кавказький театр танцю LEGACY у Києві фото
Кавказький театр танцю LEGACY у Києві - фото №6 Кавказький театр танцю LEGACY у Києві піти
Кавказький театр танцю LEGACY у Києві - фото №7 Кавказький театр танцю LEGACY у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на Кавказький театр танцю LEGACY?

1. Спостерігати справжню бурю на сцені.
2. Побачити політ, який кидає виклик гравітації!
3. Насолодитися феєрією артистів, що злітають у повітря з військовою чіткістю і калейдоскопічною геометрією.

5 червня в Жовтневому палаці на вас чекає зустріч з неперевершеним Кавказьким театром танцю LEGACY!

Їхня майстерність вражає і зачаровує! Глядачі та критики, вітчизняні та зарубіжні, гідно оцінили цей колектив. Захоплені відгуки після виступів грузинських артистів кажуть самі за себе. Що цілком виправдано, адже з глядацького залу іноді може здатися, що вони парять у повітрі всупереч законам гравітації.

Танцювальний театр Legacy з Грузії був заснований вихідцями зі славнозвісного Національного ансамблю Сухішвілі. І ось тепер вони підготували нове шоу під назвою The Flying Georgian, з яким і приїдуть підкорювати українську столицю.

Колектив Legacy через танець і музику віртуозно показує глядачам усе багатство культури і давню історію грузинського народу. На вас чекає ідеальне поєднання фольклорних прийомів, вікових традицій і ультрасучасних танцювальних технік. Чіткий поділ масовки і солістів за балетним принципом, постійна зміна ритму, прискорений темп, бездоганно розрахований загальний малюнок танцювальних рухів – усе це принесло театру танцю заслужену широку популярність і славу в усьому світі. 5 червня у вас буде прекрасна можливість переконатися в цьому!

Інші дати

Схожі події

Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ 25 серпня 19:00, Нд Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ Одеса, Одеська обласна філармонія від 110 грн. Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ Вже не хочу 25 серпня Гала-концерт міжнародного фестивалю зі степ Одеська обласна філармонія Придбати Лебедине озеро 20 вересня 19:00, Пт Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 200 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 20 вересня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару 21 вересня 19:00, Сб Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київ, Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва від 120 грн. Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Вже не хочу 21 вересня Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва Придбати Відкриття зеленого квадрата 21 липня 12:00, Нд Відкриття зеленого квадрата Кривой Рог, Парк Мершавцева від 150 грн. Відкриття зеленого квадрата Вже не хочу 21 липня Відкриття зеленого квадрата Парк Мершавцева Придбати