17 серпня 2019, Сб. 23:00
ITAKA Beach Resort & Night Club Одеса, пляж «Аркадия», 4
від 1 грн.
від 1 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи KAZKA?

1. Наживо відчути всю магію KAZKA.
2. Побачити на власні очі «Поп-група року» та «Хіт року» від музичної премії YUNA.
3. Почути особисті історії в етно-музичної обгортці і в супроводі народного вокалу.

17 серпня в клубі ITAKA з яскравим літнім концертом - KAZKA, сенсаційна український музичний гурт, що виконує поп з елементами електро-фольку.

З моменту створення в 2017 році вокалістка Олександра Зарицька, сопілкар Дмитро Мазуряк і мультиінструменталіст Микита Будаш вже встигли стати «проривом року», першою україномовною групою, що потрапила до всесвітнього чарт SHAZAM, і рекордсменом серед українських артистів в YouTube.

Пісні групи очолювали музичні рейтинги у багатьох країнах, серед яких - Україна, Латвія, Росія, Болгарія, Вірменія, Казахстан, Узбекистан, Білорусь, Колумбія. Успіх групі принесла пісня «Плакала», яка побила відразу декілька рекордів серед українських пісень.

Готуйтеся розчинитися в музиці казкових хітмейкерів 17 серпня!

Схожі події

Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати Гра престолів: GRAND FINAL 18 листопада 19:00, Пн Гра престолів: GRAND FINAL Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Гра престолів: GRAND FINAL Вже не хочу 18 листопада Гра престолів: GRAND FINAL Одеський театр Опери та Балету Придбати O.Torvald 05 грудня 20:00, Чт O.Torvald Київ, StereoPlaza від 500 грн. O.Torvald Вже не хочу 05 грудня O.Torvald StereoPlaza Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 850 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати