Казки дядечка Римуса

5 січня 2020, Нд. 12:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Казки дядечка Римуса в Одесі! Чекаємо вас 2020-01-05 о 12:00 на майданчику Театр юного глядача, Одеса.
Ви можете купити квитки на Казки дядечка Римуса на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).«Казки дядечка Римуса» - спектакль за однойменною книгою казок відомого американського письменника Джоеля Чандлера Гарріса.

Казки, розказані дядечка Римуса, стали справжнім американським фольклором. Головні герої його історій - Братик Кролик і Братик Лис. Братик Кролик - зовсім не схожий на милого зайчика зі старих казок. Він хитрий, спритний, кмітливі. А як інакше, якщо з ним постійно бореться такий же хитрий, спритний і кмітливий Братик Лис, який хоче його з'їсти?

Як вижити в цьому лісі? Як навчитися відповідати за свої вчинки? Адже все не так просто, як здається ... Секрет відомий давно: треба навчитися думати не тільки про себе, навчитися дружити, навчитися поважати тих, хто живе з тобою поруч.

Всі ситуації, в які потрапляють герої вистави, пронизані іронією і гумором, і тому можна сміливо сказати: «Несерйозно - про серйозні речі!»