24-pay-mark Created with Sketch.

Keiko Matsui

12 березня 2023, нд. 19:00
Львівська Філармонія Львів, вул. Чайковського, 7
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Незрівнянна Keiko Matsui у Львові! 12 березня у Львівській філармонії відбудеться розкішний концерт відомої японської піаністки Keiko Matsui.


Чому варто піти на концерт Кейко Мацуі у Львові?

  1. Невтомна у творчому плані Кейко Мацуі продовжує підкорювати сотні тисяч своїм талантом.
  2. «Безмежна і різнобарвна» – так говорять про музику композиторки слухачі.
  3. Ви отримаєте величезну насолоду від композицій успішного альбому Echo та нових авторських шедеврів Кейко.

Яскрава Keiko Matsui з концертом у Львові

12 березня визнана на світовій музичній арені композиторка та виконавиця Кейко Мацуі завітає з великим концертом до Львівської філармонії. Розливши промені щастя й радості навколо себе, дивовижна піаністка подарує вам найпривітніший вечір сезону. Приходьте неодмінно.

Квитки – вже у продажу.

Зі сцени Львівської філармонії пролунають роботи з альбому Echo та інші світлі авторські композиції

«Щаслива», саме так перекладається ім’я чарівної піаністки. І частинку своєї вдачі відкрита й життєлюбна Кейко дарує слухачеві у своїх творіннях.

Останній альбом Echo авторка називає «вшануванням всього живого», «музикою радості». Потрапивши на 5 сходинку рейтингу Contemporary Jazz Albums від Billboard, платівка отримала купу схвальних відгуків та завоювала прихильність публіки.

На концерті у Львові Keiko Matsui виконає нові авторські композиції та роботи з Echo. Будьте готові насолоджуватися гармонією ритмів та експресією творчості неймовірної Кейко.

«Я хочу, щоб музика потрапила у ваше серце і залишилася там», – так висловлює свої очікування від зустрічі композиторка.


Де купити квитки на концерт Кейко Мацуі у Львові?

Просто зараз замовте квитки на концерт Keiko Matsui (Кейко Мацуі) у Львові на сайті Concert.ua. Квитки на кращі події в країні – на одному ресурсі!