24-pay-mark Created with Sketch.

Keiko Matsui

9 березня 2023, чт. 19:00
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Концерт перенесено з 09.03.2022 на 09.03.2023. Квитки дійсні.

Keiko Matsui у Львові! Чекаємо на вас 9 березня в Театрі музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса.

Чому слід піти на концерт Кейко Мацуї?

  1. Кейко Мацуї – найяскравіша зірка інструментальної музики.
  2. Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі та популярні у всьому світі.
  3. Можливість подарувати собі та своїм близьким яскраву та теплу зустріч із чудовою музикою та отримати море позитивних емоцій!

9 березня у музкомедії відбудеться чудовий концерт Кейко Мацуї!

У перекладі з японського її ім'я означає "щаслива, святкова дитина", тому Кейко Мацуї хоче з кожним глядачем поділитися часткою цього настрою.

Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі та популярні у всьому світі. Її творчість нікого не залишає байдужою. Вона є сміливим експериментатором, граючи як із стилями та їх змішуванням, так і зі звучанням. Слід зазначити, що кожна її робота заслуговує на особливу увагу. На глядачів чекає незабутній вечір наодинці з авторськими композиціями, що хвилюють і чарують.

Це буде заспокійлива гармонія ритмів інструментальної музики, а також експресивний творчий порив у поєднанні з найпотужнішою енергетикою виконавиці. Варто зазначити, що до програми увійдуть не тільки найсвіжіші роботи, а й улюблені хіти, які не втрачають своєї актуальності роки. Не пропустіть цю неймовірну музичну подію, яка обіцяє стати однією з найяскравіших і найзабутніших!

Як придбати квитки на концерт KEIKO MATSUI в Одесі?

Ви можете придбати квитки на Keiko Matsui на Concert.ua онлайн, оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати його на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі. Рекомендуємо купити квитки заздалегідь: ціна нижча, а вибір місць у залі кращий.