23 листопада 2018, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Keith Dunn (USA) у Києві - фото №1 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №2 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №3 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №4 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №5 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чорна п'ятниця!

Тільки з 23/11 00:00 до 25/11 23:59 лови знижки на цю подію: -90% на кожен другий квиток. Оберіть квитки однієї категорії і знижка застосується автоматично.

23 листопада харизматичний Кіт Данн зіграє свій фірмовий блюз на сцені Caribbean Club.

Любов Кіта до блюзу почалася у віці 9-ти років, коли той вперше побачив концерт знаменитого блюзового гітариста Ті-Боун Вокера. Уже в 12 років Кіт придбав свою першу губну гармоніку і став виступати на вулицях і вечірках рідного Бостона. Його перша група «Blue Lightning» виконувала композиції Джуніора Уеллса, Джиммі Роджерса, Джеймса Коттона і Мадді Уотерса.

Згодом Кіт розвинув власний стиль і звук. Природне почуття мелодії м'яко лягло на унікальний звук його гармоніки, і сьогодні у Кита багато оригінальних композицій, що полюбилися публіці і критиці. За словами самого Кіта, він хотів зробити щось зовсім інше, але традиційне в той же час. Так з'явився його сольний альбом «Alone With The Blues», після виходу якого Кіт отримав кілька нагород за тексти пісень «Strange Things Are Happening» і «Need To Make A Dollar», а також нагороду «Talking Blues» за живе виконання композицій з цього альбому.

На сьогоднішній день Кіт очолює блюз-бенд «Keith Dunn Band», проводить майстер-класи на гармоніці, працює в якості продюсера і регулярно гастролює з The Love Gloves і The International Blues Band. Він постійний учасник багатьох музичних фестивалів, в тому числі Всесвітнього фестивалю губної гармоніки (Німеччина), фестивалю SPAH (США) і Коньяк-блюз (Франція). Він виступав з багатьма відомими музикантами: Джеймсом Коттоном, Роєм Елдріджем, Великим Уолтером Хортоном і Джиммі Роджерсом.

23 листопада неповторний Кіт Данн зіграє свій фірмовий блюз на сцені одного з найстаріших музичних клубів міста. Чекаємо вас в Caribbean Club о 20:00.


Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати