23 листопада 2018, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Keith Dunn (USA) у Києві - фото №1 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №2 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №3 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №4 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №5 picture
Keith Dunn (USA) у Києві - фото №6 picture

Про подiю

23 листопада харизматичний Кіт Данн зіграє свій фірмовий блюз на сцені Caribbean Club.

Любов Кіта до блюзу почалася у віці 9-ти років, коли той вперше побачив концерт знаменитого блюзового гітариста Ті-Боун Вокера. Уже в 12 років Кіт придбав свою першу губну гармоніку і став виступати на вулицях і вечірках рідного Бостона. Його перша група «Blue Lightning» виконувала композиції Джуніора Уеллса, Джиммі Роджерса, Джеймса Коттона і Мадді Уотерса.

Згодом Кіт розвинув власний стиль і звук. Природне почуття мелодії м'яко лягло на унікальний звук його гармоніки, і сьогодні у Кита багато оригінальних композицій, що полюбилися публіці і критиці. За словами самого Кіта, він хотів зробити щось зовсім інше, але традиційне в той же час. Так з'явився його сольний альбом «Alone With The Blues», після виходу якого Кіт отримав кілька нагород за тексти пісень «Strange Things Are Happening» і «Need To Make A Dollar», а також нагороду «Talking Blues» за живе виконання композицій з цього альбому.

На сьогоднішній день Кіт очолює блюз-бенд «Keith Dunn Band», проводить майстер-класи на гармоніці, працює в якості продюсера і регулярно гастролює з The Love Gloves і The International Blues Band. Він постійний учасник багатьох музичних фестивалів, в тому числі Всесвітнього фестивалю губної гармоніки (Німеччина), фестивалю SPAH (США) і Коньяк-блюз (Франція). Він виступав з багатьма відомими музикантами: Джеймсом Коттоном, Роєм Елдріджем, Великим Уолтером Хортоном і Джиммі Роджерсом.

23 листопада неповторний Кіт Данн зіграє свій фірмовий блюз на сцені одного з найстаріших музичних клубів міста. Чекаємо вас в Caribbean Club о 20:00.