Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback

21 березня 2020, Сб. 23:00
ПК Куренівка Київ, вул. Костянтинівська 73
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №1 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_341
Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №2 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_515
Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №3 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_723
Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №4 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_706

Про подiю

Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві! Чекаємо на вас 21 березня о 23:00 у ДК Куренівка.

Ви можете купити квитки на Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Dusty flashback – це формат вечірок, створений Бернер для Бернерів і їх друзів, за участю електронних артистів, які виступали на найблільш потужних музичних арт-карах Burning Man.
Headliner кожного заходу – відомий музикант, який підірвав своєю творчістю пустелю, зрозуміло за підтримки українських діджеїв-Бернерів.

На нашій вечірці ми прагнемо створити особливу атмосферу, якої ми заразилися в далекій американській пустелі. Тієї самої атмосферою що спонукала нас перетворити старе СТО в арт-центр і назвати його іронічно "палацом", яка надихає нас переробляти відходи і створювати предмети мистецтва.

На нашу першу вечірку із серії ми запросили англійське тріо Kerala Dust, яке втім недавно змінило свою прописку на Берлін.
У своїй творчості музиканти будують міст між електронною музикою і блюзом, надихаючись Томом Вейтсом і Девідом Бирном. Підсумковий мелодійний, живий текхаус забирається прямо в душу і лоскоче струни любові.

Англійців підтримають Сергій Северин – беззмінний резидент починаючи з перших бернерскіх вечірок в Києві, Yarik Mamay – будівельник першого українського кемпу Kurenivka на Burning Man в 2017м і Тома Рибка наш прекрасний резидент другої Куренівці на BM.