Подію скасовано

Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback

17 травня 2020, Нд. 23:00
ПК Куренівка Київ, вул. Костянтинівська 73
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №1 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_341
Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №2 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_515
Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №3 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_723
Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві - фото №4 kerala-dust-live-berlin_dk-kurenivka_210320202300_706

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Event 7/12

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback у Києві! Чекаємо на вас 21 березня о 23:00 у ДК Куренівка.

Ви можете купити квитки на Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Dusty flashback – це формат вечірок, створений Бернер для Бернерів і їх друзів, за участю електронних артистів, які виступали на найблільш потужних музичних арт-карах Burning Man.
Headliner кожного заходу – відомий музикант, який підірвав своєю творчістю пустелю, зрозуміло за підтримки українських діджеїв-Бернерів.

На нашій вечірці ми прагнемо створити особливу атмосферу, якої ми заразилися в далекій американській пустелі. Тієї самої атмосферою що спонукала нас перетворити старе СТО в арт-центр і назвати його іронічно "палацом", яка надихає нас переробляти відходи і створювати предмети мистецтва.

На нашу першу вечірку із серії ми запросили англійське тріо Kerala Dust, яке втім недавно змінило свою прописку на Берлін.
У своїй творчості музиканти будують міст між електронною музикою і блюзом, надихаючись Томом Вейтсом і Девідом Бирном. Підсумковий мелодійний, живий текхаус забирається прямо в душу і лоскоче струни любові.

Англійців підтримають Сергій Северин – беззмінний резидент починаючи з перших бернерскіх вечірок в Києві, Yarik Mamay – будівельник першого українського кемпу Kurenivka на Burning Man в 2017м і Тома Рибка наш прекрасний резидент другої Куренівці на BM.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр НОВА ДАТА 16 серпня 19:00, Нд Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр Вже не хочу 16 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеська обласна філармонія Придбати