Summer Blues Night Khalif Wailin Walter

30 серпня 2019, Пт. 19:00
ДК Центральний Кривий Ріг, вул. Мусоргського, 19
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Summer Blues Night Khalif Wailin Walter у Кривому Розі - фото №1 Summer Blues Night  Khalif Wailin Walter у Кривому Розі
Summer Blues Night Khalif Wailin Walter у Кривому Розі - фото №2 Summer Blues Night  Khalif Wailin Walter у Кривому Розі афіша

Про подiю

Музичні критики називають його «Doctor Love», за дивовижну манеру писати і виконувати романтичні композиції. Зустрічайте Khalif Wailin' Walter в проекті Jazz Arsenal!

Один з «грандів» нового покоління чиказького блюзу. Його музика глибоко заснована на традиціях, але включає в себе елементи фанку, регі, соул і навіть «танцювальні» бугі-вугі груви. Його перший альбом, що вийшов в 2012 (She Put The Voodoo On Me) відразу приніс йому світову славу.

«Музика це моя релігія.
Я всього лише посланник.
А "Грув"? ... "Грув" - це Бог!» Khalif Wailin 'Walter

У дитинстві Халіф Уолтер брав уроки особисто у BB King-а. Останні 8 років є постійним учасником Chicago Blues Festival. За його плечима гастролі і концерти з Carl Weathersby, Lonnie Brooks, володарями Греммі Taj Mahal, Otis Rush, Jimmy Vaughan, Buddy Guy, Junior Wells, Pinetop Perkins, Sugar Blue, Toronzo Cannon і безліччю інших зірок світової величини.

30 серпня приходьте слухати справжній блюз родом з Чикаго! Чекаємо вас в 19:00 на сцені ДК "Центральний".