Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій "Кідландія"

16 квітня - 31 грудня 2020 12:00
РК "Блокбастер" (2 поверх) Київ, пр. Степана Бандери 34-В
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій "Кідландія" у Києві! Чекаємо на вас після завершення карантину на локації РК "Блокбастер" (2 поверх) , Київ.
Ви можете придбати квитки на Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій "Кідландія" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Дитячий парк професій «Кідландія»!

Що таке «Кідландія»?

Найбільший в Україні дитячий парк професій «Кідландія» – це місто в мініатюрі, створене спеціально для дітей. У Кідландії 45 ігрових станцій, на яких діти можуть ознайомитися з більш ніж 100 спеціальностями. Таке розмаїття допоможе дитині розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу. Ігрові станції проекту розраховані на дітей різних вікових груп. Кожна дитина віком від 4-х до 16-ти років може брати участь у ігрових активностях.

Діти можуть знайомитися з різними професіями, заробляти ігрові гроші, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Маленькі громадяни Кідландії матимуть змогу у цікавій для них та легкій для сприйняття формі дізнатися про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміти цінність праці та навчитися відповідально ставитись до грошей.

Наші маленькі відвідувачі весело і з користю проведуть час, багато чому навчаться і збережуть яскраві, незабутні враження.

Детальніше ознайомитися з ігровими активностями та правилами можна тут https://kidlandia.ua