23 червня 2018, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Kiev Tango Project у Києві - фото №1 Kiev Tango Project у Києві
Kiev Tango Project у Києві - фото №2 Kiev Tango Project у Києві афіша
Kiev Tango Project у Києві - фото №3 Kiev Tango Project у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт KIEV TANGO PROJECT?

1. Насолодитися ритмами найбільш чуттєвого танцю в світі.
2. Потрапити на всеукраїнську прем'єру нової програми KIEV TANGO PROJECT.
3. Оцінити відомого джазмена Олексія Когана в ролі гіда в світ аргентинського танго.

23 червня чекаємо всіх в Caribbean Club на грандіозному сольному концерті віртуоз-оркестру KIEV TANGO PROJECT.

Ведучий - знавець джазу Олексій Коган.

Учасники колективу KIEV TANGO PROJECT «говорять» чуттєвою мовою танго. Невтомні експериментатори, професіонали з великої літери вони стали творцями єдиного в нашій країні танго-оркестру. Закохані в танго віртуози пишуть мелодії, якими не можна не надихатися. Шедеври KIEV TANGO PROJECT смакують як справжні цінителі джазу, так і новачки. Головне, що цінують слухачі віртуоз-оркестру, - потужна енергетика виконання.

KIEV TANGO PROJECT вже перевернули уявлення про танго в таких країнах як Німеччина, Австрія, Польща, Голландія, Франція, Швейцарія, Оман, Азербайджан, Сінгапур і Малайзія. Не встоїть перед ексклюзивними аранжуваннями і кавер-версіями улюблених мелодій і українська публіка. Не варто забувати і про «родзинку» вечора. Це - захоплюючі історії про танго від Олексія Когана.

Танго - вічна музика. Вона полонить і дарує відчуття свободи і радості. Саме таку музику грають KIEV TANGO PROJECT. Кожен концерт колективу - це незабутні враження.

Побачимося!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати