Killstation x Brennan Savage

8 жовтня 2018, Пн. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №1 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №2 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №3 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Killstation x Brennan?

1. Обидва артисти сьогодні – одні з найбільш перспективних у своєму напрямку.
2. Почути незвичайний тандем наживо – новий крутий досвід для всіх фанів.
3. Цей концерт увійде в історію, і ви будете одними з небагатьох, хто побуває на знаковій події.

8 жовтня в MonteRay Live Stage відбудеться крутий концерт Killstation x Brennan. Українські фани вперше зустрінуться з молодими і перспективними реперами. Це буде круто. Приходь!

Артисти приїдуть до Києва в рамках спільного Existential Tour. Кожен із хлопців – неординарний і самобутній. І вже нереально сильно хочеться побачити, у що виллється цей тандем. Brennan Savage припав до душі багатьом шанувальникам емо-репу і клауд-репу завдяки своїм розслабленим треках.

Натхненні творчістю Елтона Джона і Lil Peep, Brennan продовжує справу покійного Lil Peep і створює меланхолійні композиції з особливою старанністю. Для більшості своїх робіт Savage пише музику самостійно. Його авторству вже належать 6 вдалих релізів, як годиться, про життя і смерть, внутрішню порожнечу. Каліфорнійський виконавець Killstation за три роки порадував шанувальників випуском 10 релізів, серед яких були невеликі компіляції і повноцінні альбоми. Артиста вирізняє неординарний стиль, що поєднує елементи різних жанрів. Свої біти хлопець також створює переважно самостійно. Приходь, щоб оцінити особисто. Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 200 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018