Killstation x Brennan Savage

8 жовтня 2018, Пн. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №1 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №2 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №3 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Killstation x Brennan?

1. Обидва артисти сьогодні – одні з найбільш перспективних у своєму напрямку.
2. Почути незвичайний тандем наживо – новий крутий досвід для всіх фанів.
3. Цей концерт увійде в історію, і ви будете одними з небагатьох, хто побуває на знаковій події.

8 жовтня в MonteRay Live Stage відбудеться крутий концерт Killstation x Brennan. Українські фани вперше зустрінуться з молодими і перспективними реперами. Це буде круто. Приходь!

Артисти приїдуть до Києва в рамках спільного Existential Tour. Кожен із хлопців – неординарний і самобутній. І вже нереально сильно хочеться побачити, у що виллється цей тандем. Brennan Savage припав до душі багатьом шанувальникам емо-репу і клауд-репу завдяки своїм розслабленим треках.

Натхненні творчістю Елтона Джона і Lil Peep, Brennan продовжує справу покійного Lil Peep і створює меланхолійні композиції з особливою старанністю. Для більшості своїх робіт Savage пише музику самостійно. Його авторству вже належать 6 вдалих релізів, як годиться, про життя і смерть, внутрішню порожнечу. Каліфорнійський виконавець Killstation за три роки порадував шанувальників випуском 10 релізів, серед яких були невеликі компіляції і повноцінні альбоми. Артиста вирізняє неординарний стиль, що поєднує елементи різних жанрів. Свої біти хлопець також створює переважно самостійно. Приходь, щоб оцінити особисто. Побачимося!

Схожі події

She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати