24-pay-mark Created with Sketch.

Killstation x Brennan Savage

8 жовтня 2018, пн. 19:00-21:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 500 ₴
від 500 ₴

Галерея

Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №1 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №2 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №3 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Killstation x Brennan?

1. Обидва артисти сьогодні – одні з найбільш перспективних у своєму напрямку.
2. Почути незвичайний тандем наживо – новий крутий досвід для всіх фанів.
3. Цей концерт увійде в історію, і ви будете одними з небагатьох, хто побуває на знаковій події.

8 жовтня в MonteRay Live Stage відбудеться крутий концерт Killstation x Brennan. Українські фани вперше зустрінуться з молодими і перспективними реперами. Це буде круто. Приходь!

Артисти приїдуть до Києва в рамках спільного Existential Tour. Кожен із хлопців – неординарний і самобутній. І вже нереально сильно хочеться побачити, у що виллється цей тандем. Brennan Savage припав до душі багатьом шанувальникам емо-репу і клауд-репу завдяки своїм розслабленим треках.

Натхненні творчістю Елтона Джона і Lil Peep, Brennan продовжує справу покійного Lil Peep і створює меланхолійні композиції з особливою старанністю. Для більшості своїх робіт Savage пише музику самостійно. Його авторству вже належать 6 вдалих релізів, як годиться, про життя і смерть, внутрішню порожнечу. Каліфорнійський виконавець Killstation за три роки порадував шанувальників випуском 10 релізів, серед яких були невеликі компіляції і повноцінні альбоми. Артиста вирізняє неординарний стиль, що поєднує елементи різних жанрів. Свої біти хлопець також створює переважно самостійно. Приходь, щоб оцінити особисто. Побачимося!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати ДахаБраха 02 червня 19:00, нд ДахаБраха Київ, V’YAVA від 750 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 02 червня ДахаБраха V’YAVA Придбати