Killstation x Brennan Savage

8 жовтня 2018, Пн. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна 8
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Галерея

Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №1 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №2 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №3 picture
Killstation x Brennan Savage у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Killstation x Brennan?

1. Обидва артисти сьогодні – одні з найбільш перспективних у своєму напрямку.
2. Почути незвичайний тандем наживо – новий крутий досвід для всіх фанів.
3. Цей концерт увійде в історію, і ви будете одними з небагатьох, хто побуває на знаковій події.

8 жовтня в MonteRay Live Stage відбудеться крутий концерт Killstation x Brennan. Українські фани вперше зустрінуться з молодими і перспективними реперами. Це буде круто. Приходь!

Артисти приїдуть до Києва в рамках спільного Existential Tour. Кожен із хлопців – неординарний і самобутній. І вже нереально сильно хочеться побачити, у що виллється цей тандем. Brennan Savage припав до душі багатьом шанувальникам емо-репу і клауд-репу завдяки своїм розслабленим треках.

Натхненні творчістю Елтона Джона і Lil Peep, Brennan продовжує справу покійного Lil Peep і створює меланхолійні композиції з особливою старанністю. Для більшості своїх робіт Savage пише музику самостійно. Його авторству вже належать 6 вдалих релізів, як годиться, про життя і смерть, внутрішню порожнечу. Каліфорнійський виконавець Killstation за три роки порадував шанувальників випуском 10 релізів, серед яких були невеликі компіляції і повноцінні альбоми. Артиста вирізняє неординарний стиль, що поєднує елементи різних жанрів. Свої біти хлопець також створює переважно самостійно. Приходь, щоб оцінити особисто. Побачимося!