24-pay-mark Created with Sketch.

Великий концерт: Кінець ворожої культури

1 листопада 2022, вт. 19:00
Всі міста, Україна
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Упродовж перших місяців повномасштабної війни ми згуртувалися та допомагали армії, активно донативши в фонди.

Але сьогодні люди трошки розслабилися, повернулись до звичайного життя з концертами та ресторанами. І ЦЕ ОК!

Але не варто забувати, що саме ЗСУ дарують нам таку можливість і їх потрібно підтримувати.

Тож, донати повинні стати новою українською звичкою. Купуйте квитки, щоб пришвидшити кінець ворожої культури, а такі концерти вже ніколи не відбулися в нашій країні.

Всі кошти з квитків будуть перераховані на потреби ЗСУ!


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

- Даний захід фактично не проводиться, натомість квиток надає право лише на отримання створеного Організатором Відеоролику.
- Всі кошти, отримані Організатором (ФОП Провороцький Олексій Миколайович), від реалізації квитків будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.
- Звіт щодо використання отриманих Організатором коштів є загальнодоступним.
- Підтвердженням надання послуг Покупцю, є отримання останнім створеного Організатором Відеоролику на вказану Покупцем електронну пошту.
- Агент надає Організатору та Покупцю виключно супутні послуги та не має відношення до використання та перерахування грошових коштів на потреби ЗСУ.
- Кошти, сплачені Покупцем – не повертаються.
- Купуючи квиток, покупець погоджується з тим, що у вартість квитка входять 5% агентської винагороди (ТОВ "КОНЦЕРТ.ЮА") та 5% єдиного податку, що сплачується організатором (ФОП Провороцький Олексій Миколайович)

Схожі події

Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати