КіноНіч (Зал Лондон)

18 серпня 2018, Сб. 23:45
Palladium cinema Харків, Костюринский проулок, 2
від 160 грн.
від 160 грн.

Галерея

КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №1 picture
КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №2 picture
КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №3 picture
КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №4 picture
КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №5 picture
КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №6 picture
КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №7 picture
КіноНіч (Зал Лондон) у Харкові - фото №8 picture

Про подiю

Чому варто піти на КіноНіч?

1. 3 крутих фільму за одну ніч
2. Найбільш комфортний кінотеатр міста
3. Розіграші призів і сертіфкатов

50-та КіноНіч від MURAHA Event - це незабутня подія для Харкова, так як вже більше 3х років ми тішимо Вас кіно-прем'єрами!

Але в цей раз ми хочемо показати всіма улюблені фільми Джима Керрі. Вас чекає незабутня атмосфера кіноночі, відмінні фільми, подарунки від партнерів та організаторів!

Інші дати

Схожі події

Friends - на великому екрані ENG 10 квітня 19:00, Ср Friends - на великому екрані ENG Київ, Будинок Кіно від 130 грн. Friends - на великому екрані ENG Вже не хочу 10 квітня Friends - на великому екрані ENG Будинок Кіно Придбати Серіал #Школа. Останній фан-тур 21 квітня 17:00, Нд Серіал #Школа. Останній фан-тур Київ, Палац культури КПІ від 190 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 21 квітня Серіал #Школа. Останній фан-тур Палац культури КПІ Придбати Німе кіно і Джаз - Цирк 05 квітня 20:00, Пт Німе кіно і Джаз - Цирк Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Цирк Вже не хочу 05 квітня Німе кіно і Джаз - Цирк Будинок архітектора Придбати Серіал #Школа. Останній фан-тур 16 квітня 18:00, Вт Серіал #Школа. Останній фан-тур Дніпро, БК Машинобудівельників від 150 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 16 квітня Серіал #Школа. Останній фан-тур БК Машинобудівельників Придбати