Нова дата

кис-кис

20 вересня 2020, Нд. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 590 грн.
від 590 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Зверніть увагу

У зв‘язку із подовженням карантинних заходів, нам вкотре доводиться повідомити про перенесення концерту Кіс-Кіс. Нова дата 20 вересня 2020 року, 20.00, Зелений Театр.
Всі придбані раніше квитки дійсні, міняти їх не потрібно.
Все буде рок! Обов’язково буде!

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Сайт: https://popcorn.com.ua/
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/popcornkyiv/
Email: [email protected]

кис-кис їдуть в Київ з великим сольним концертом

Факт: коли на пост-радянському просторі з'являється новий гурт, про який говорять всі в інтернеті, це означає, що він буде визначати тренди на найближчий рік. Дівочий поп-панк дует "киc-кис" - якраз такий колектив.

20 вересня, Зелений Театр

У "кис-кис" все закрутилося з космічною швидкістю. Дві дівчини, Соня та Аліна, познайомилися на репетиційній базі, почали проводити багато часу разом. В результаті вийшов спільний проект.

Перший трек "кис-кис" записали минулого літа, виклали в мережу і відразу привернули до себе увагу. Зараз в дискографії гурту один альбом "Юность в стиле панк" і міньйон "Магазин игрушек для взрослых". Всі релізи були випущені в цьому році та моментально стали хітами.

Своїми піснями "кис-кис" потрапили в кілька аудиторій відразу. Перша - молодь, яка полюбляє розважатися та не хоче дорослішати. Друга категорія, як кажуть критики - слухачі, які скучили за поп-панком в дусі 07-стайл, оскільки "кис-кис" прекрасно реанімують цей жанр.

Третя категорія - люди, які бачать в "кис-кис" не тільки молодість і бадьорість, але соціальний меседж і навіть опір. Як, наприклад, в головному хіті групи "Молчи", який розповідає про домашнє насильство.

"Гурт “кис-кис” - поп-панк з чудовими дівчинкою-солісткою і дівчинкою-барабанщицею - підкорив мене кілька місяців тому. Вони зняли кліп на пісню “Молчи” - відео про домашнє насильство в “панельках”. Зрозуміло, що до режисури, акторів там можуть бути питання, але набагато важливіше інше: навіть зовсім молоді гурти нагадують про те, що бити слабких - не можна", - так відгукувався в соціальних мережах про гурт популярний журналіст Юрій Дудь.

Існує така фраза - "голос покоління". І вона саме про "кис-кис". Вони співають для молодих, рішучих і вільних людей, мета який - відриватися на повну, але при цьому не втрачати голову та не забувати про дійсно важливі речі.

Є відчуття, що 20 вересня на всіх таких людей місця просто не вистачить.

Інші дати

кис-кис Meet & Greet

20 вересня 2020 17:30

Зелений Театр, Київ

Перейти до опису
від 500 грн.