31 березня 2020, Вт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 349 грн.
від 349 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

“кис-кис" їдуть в Київ з великим сольним концертом

Факт: коли на пост-радянському просторі з'являється новий гурт, про який говорять всі в інтернеті, це означає, що він буде визначати тренди на найближчий рік. Дівочий поп-панк дует "киc-кис" - якраз такий колектив.

31 березня, клуб Atlas

У "кис-кис" все закрутилося з космічною швидкістю. Дві дівчини, Соня та Аліна, познайомилися на репетиційній базі, почали проводити багато часу разом. В результаті вийшов спільний проект.

Перший трек "кис-кис" записали минулого літа, виклали в мережу і відразу привернули до себе увагу. Зараз в дискографії гурту один альбом "Юность в стиле панк" і міньйон "Магазин игрушек для взрослых". Всі релізи були випущені в цьому році та моментально стали хітами.

Своїми піснями "кис-кис" потрапили в кілька аудиторій відразу. Перша - молодь, яка полюбляє розважатися та не хоче дорослішати. Друга категорія, як кажуть критики - слухачі, які скучили за поп-панком в дусі 07-стайл, оскільки "кис-кис" прекрасно реанімують цей жанр.

Третя категорія - люди, які бачать в "кис-кис" не тільки молодість і бадьорість, але соціальний меседж і навіть опір. Як, наприклад, в головному хіті групи "Молчи", який розповідає про домашнє насильство.

"Гурт “кис-кис” - поп-панк з чудовими дівчинкою-солісткою і дівчинкою-барабанщицею - підкорив мене кілька місяців тому. Вони зняли кліп на пісню “Молчи” - відео про домашнє насильство в “панельках”. Зрозуміло, що до режисури, акторів там можуть бути питання, але набагато важливіше інше: навіть зовсім молоді гурти нагадують про те, що бити слабких - не можна", - так відгукувався в соціальних мережах про гурт популярний журналіст Юрій Дудь.

Існує така фраза - "голос покоління". І вона саме про "кис-кис". Вони співають для молодих, рішучих і вільних людей, мета який - відриватися на повну, але при цьому не втрачати голову та не забувати про дійсно важливі речі.

Є відчуття, що 31 березня на всіх таких людей місця просто не вистачить.