СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Абонементи на KISFF 2020

22 - 26 квітня 2020 12:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Абонементи на KISFF 2020 у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-22 в 12:00 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на Абонементи на KISFF 2020 на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Тема цьогорічного KISFF — «Less is More».

Сьогодні ми все частіше замислюємося над питанням «Чи насправді більше
— завжди краще?». І в короткого метру на цей рахунок завжди є своя відповідь — саме він традиційно оголює найболючіші рани суспільства й оперативніше за інших реагує на культурні, соціальні та політичні зміни й потрясіння.

Фокус цьогорічної теми «Less is More» буде направлений на дослідження сучасних екологічних загроз, надмірного споживання, джентрифікації та міського простору, надмірного доступу до інформації та цифрових образів замість реального життя. Речі, що з самого початку намагалися зробити нас щасливішими тепер все більше руйнують як окрему людину, так і суспільство в цілому.

І поки в нас немає однозначної відповіді, тим цікавіше ставити це питання знову і знову, запрошуючи у такий спосіб до діалогу між глядачами та фільмами.