Класична музика кохання. Продовження

28 вересня 2019, Сб. 19:00
Будинок вчених Київ, вул. Володимирська, 45-а
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Класична музика кохання. Продовження у Києві - фото №1 Класична музика кохання. Продовження у Києві
Класична музика кохання. Продовження у Києві - фото №2 Класична музика кохання. Продовження у Києві афіша
Класична музика кохання. Продовження у Києві - фото №3 Класична музика кохання. Продовження у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт ""Класична музика кохання. Продовження""

1. «Класична музика любові» - найпопулярніший класичний концерт, який збирає Аншлаги!
2. Талановиті, амбіційні виконавці наповнять вечір неперевершеною енергією.
3. Унікальна акустика і прохолода історичної будівлі, розташування в центрі старого міста, безпосередня близькість до метро «Золоті ворота» роблять зал Будинку вчених одним з кращих в Києві.

Із задоволенням запрошуємо вас на теплий концерт «Класична музика любові. Продовження ». Приходьте і насолоджуйтеся талановитою творчістю Київського молодіжного оркестру.

«Класична музика любові. Продовження. » - другий концерт із циклу самої популярної класики про кохання. У програму увійде кілька кращих творів з першого концерту: «Пори року» А. Вівальді, «Кармен» Ж. Бізе, Арія І. С. Баха, знаменита «Мелодія» і Карпатська рапсодія М. Скорика, твори
А. П'яццолли, « Дрібничка » Л. Андерсона. А ще - музика про кохання з кінофільмів та інші сюрпіз. У цей день прозвучать найкрасивіші твори у виконанні учасників Київського молодіжного оркестру, визнаного одним з найгучніших музичних проектів сучасності.

У складі Київського молодіжного оркестру - справжні молоді зірки, виконавці та солісти, чиї високі досягнення відзначені на міжнародних конкурсах. Улюблені класичні твори публіки зазвучать по-новому, відображаючи яскраву енергетику молодих артистів.

Перший рік творчої історії оркестру був відзначений концертами в Національній філармонії України, що, без сумніву, є високим досягненням для молодого колективу. Слава про оркестр облетіла і телеканали. Музикантів стали запрошувати на престижні конкурси та фестивалі. Концерт «Класична музика любові» пройшов з аншлагом, квитки були розпродані за кілька днів до концерту.

Художній керівник і головний диригент оркестру - Ігор Пучков. Йому пощастило навчатися у народних артистів, заслужених діячів мистецтва і провідних диригентів країни. Пучков гастролював в Північній Америці, ПАР, Китаї, Великобританії та багатьох інших країнах. А зараз разом з Київським молодіжним оркестром розкриває нове звучання улюблених класичних творів.

Чекаємо Вас!

Схожі події

БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати