Шоу-програма Класика і джаз

29 вересня 2019, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №1 picture
Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №2 picture
Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №3 picture
Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Найцікавіше відбувається на стику різних наук, політичної думки, культурної і навіть побутового життя (секс, їжа, коктейлі, таун-хауси).

Так як організаторів цікавить творчість і культура в Україні, а саме в Києві, вони пропонують увазі Київської публіки серію шоу-програм під умовною назвою «Київський мікс». Мікс - красиве імпортне слово, що позначає суміш, коктейль, з'єднання, поєднання.

Перша програма пройде в Будинку Актора (вул. Ярославів Вал 7/2) 29 вересня 2019 року. Поєднуватися, тобто міксувати будуть «Класика і джаз», друга назва «Несподіваний джем». Класику представляє чудова піаністка, народна артистка України Євгенія Басалаєва, а джаз - геніальний імпровізатор, народний артист України Володимир Соляник. Ведучий програми буде відомий культуролог, знавець історії музики різних напрямків, заслужений діяч мистецтв України Петро Полтарев.

Блискуча піаністка, лауреат найпрестижніших міжнародних конкурсів Євгенія Басалаєва представить публіці віртуозні і улюблені публікою твори класичної фортепіанної музики, а чудовий джазовий імпровізатор Володимир Соляник відгукнеться на них класичними джазовими варіаціями і імпровізацією на тему, задану Басалаєвої.

При з'єднанні таких суперпотужних творчих сил можлива імпровізація і несподіваний розвиток подій, що особливо цікаво для глядачів.

Цей вечір не забудеться, і його творча енергія увіллється в глядачів, дасть їм нові сили і так потрібний сьогодні позитив. До зустрічі в Київському будинку Актора 29 вересня, о 19.00