Шоу-програма Класика і джаз

29 вересня 2019, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №1 picture
Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №2 picture
Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №3 picture
Шоу-програма Класика і джаз у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Найцікавіше відбувається на стику різних наук, політичної думки, культурної і навіть побутового життя (секс, їжа, коктейлі, таун-хауси).

Так як організаторів цікавить творчість і культура в Україні, а саме в Києві, вони пропонують увазі Київської публіки серію шоу-програм під умовною назвою «Київський мікс». Мікс - красиве імпортне слово, що позначає суміш, коктейль, з'єднання, поєднання.

Перша програма пройде в Будинку Актора (вул. Ярославів Вал 7/2) 29 вересня 2019 року. Поєднуватися, тобто міксувати будуть «Класика і джаз», друга назва «Несподіваний джем». Класику представляє чудова піаністка, народна артистка України Євгенія Басалаєва, а джаз - геніальний імпровізатор, народний артист України Володимир Соляник. Ведучий програми буде відомий культуролог, знавець історії музики різних напрямків, заслужений діяч мистецтв України Петро Полтарев.

Блискуча піаністка, лауреат найпрестижніших міжнародних конкурсів Євгенія Басалаєва представить публіці віртуозні і улюблені публікою твори класичної фортепіанної музики, а чудовий джазовий імпровізатор Володимир Соляник відгукнеться на них класичними джазовими варіаціями і імпровізацією на тему, задану Басалаєвої.

При з'єднанні таких суперпотужних творчих сил можлива імпровізація і несподіваний розвиток подій, що особливо цікаво для глядачів.

Цей вечір не забудеться, і його творча енергія увіллється в глядачів, дасть їм нові сили і так потрібний сьогодні позитив. До зустрічі в Київському будинку Актора 29 вересня, о 19.00

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати