Класика під зорями “ALLEGRO”

28 березня 2020, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Київський планетарій
Контакти організатора: https://planet.org.ua/
Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Класика під зорями “ALLEGRO” у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-28 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Класика під зорями “ALLEGRO” на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Мистецький проект ARTSPACETM Київського Планетарію та музиканти ALMIA MUSIC запрошують на повнокупольне музичне шоу у форматі 360 Класика під зорями – ALLEGRO.

Класика — це вершина музики. Вона записана раз і назавжди. Це вище в світі мистецтво.

Під зоряним небом Київського Планетарію Ви почуєте живе виконання вічних творів Баха, Боттезіні, Паганіні, Хофмайстера, Мануеля де Фалья, Крейцера, П’яццоли, Гаде.

Наша інструментальна музика звернена не тільки до слуху, а скоріше до серця людини, вона проникає в його глибину. А все завдяки таким професійним виконавцям, як: Г. Васильєв (скрипка), Я. Скірська (скрипка), А. Городецький (альт), В. Тичина (віолончель), Р. Пясковський (контрабас), К. Ігараші (саксофон), А. Буряк (флейта), Ю. Заходякін (рояль).

У цей весняний день подаруйте собі та своїм близьким справжні незабутні емоцїї радості та натхнення!

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати