Класика під зорями «CAMPANELLA»

22 лютого 2020, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Класика під зорями «CAMPANELLA» у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-22 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Класика під зорями «CAMPANELLA» на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Мистецький проект ARTSPACETM Київського Планетарію та музиканти ALMIA MUSIC презентують програму CAMPANELLA в рамках концертів «Класика під зорями».

Дива існують! Одне з них — це розсип шедеврів віртуозної класики під куполом Київського Планетарію. Наші глядачі — всі, хто любить та захоплюється естетикою космосу, легко йде на експерименти, розкриває для себе новий формат сприйняття інструментальної музики.

Якщо у Вас відкрите серце для емоцій живого звучання прекрасних шедеврів спадщини людства, тоді цей концерт саме для Вас!

У складі колективу найкращі музиканти: Г. Васильєв (скрипка), Я. Скірська (скрипка), А. Городецький (альт), В. Тичина (віолончель), Р. Пясковський (контрабас), К. Ігараші (саксофон), А. Буряк (флейта), Ю. Заходякін (рояль), Р. Степаненко (флейта).

У програмі твори таких відомих композиторів, як: Бах, Вівальді, Моцарт, Паганіні, Крейслер, П’яццола, Гаде.

Ми знаємо точно: хто жодного разу не був на концерті класичної музики, той не здогадується, як багато втратив.Це схоже на магію. Відчуйте самі!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати